Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék nőiesebb a...

Hogyan lehetnék nőiesebb a férjem szemében?

Figyelt kérdés
Nem a külsőmmel van baja, hanem a mindennapos munkáimmal, tevékenységemmel pl. mióta itthon vagyok a gyerekkel, megcsinálok olyan dolgokat a lakásban amire eddig nem volt időnk és nem volt pénzünk embert fogadni (burkolatok cseréje, repedezett vakolat javítása...). Ő örül, hogy megcsinálom ezeket, mert ő nem ért hozzá (és nem is akar), de emellett mégis neheztel rám, hogy miért nem vagyok "nőiesebb". Ő sem tudja igazán megmondani, hogy min is kéne változtatnom és én sem értem, hogy mit vár tőlem.
2012. júl. 6. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha ős nem elég férfias hozzá és pénzt sem bír keresni, pedig az is baromi férfias, akkor tegye össze a két kezét, hogy te megcsinálod.
2012. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

tűsarkúban csempézés?

najó,hülyékedek


de a férjed se normális,szakemberre nincs pénz,ő nem tudja/akarja megcsinálni,te meg tudod,akkor mi a baj?


na jó,a festéket mosd le magadról mielőtt ágyba invitálod...

2012. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Tudja ő nagyon jól mire gondol, csak nem mer vele előhozakodni. Szexualitáson belül keresd a megoldást, tőlem ne kérdezd mi az, egyénre szabott.
2012. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bence_ ***** válasza:
73%

Pár napig viselkedj vele úgy mintha ő lenne egy szuperhős. Ugráld körbe, rajongj,tiszteld, néz rá párás tekintettel.

Ha ez tetszik neki, akkor e környékén keressétek a megoldást.

2012. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem a szex a dolog kulcsa. Ha finoman fogalmazok, akkor nem szex központú. Amikor ezzel kapcsolatban volt/van baja, azt gond nélkül elmondja.

A körülugrálást is útálja, már próbáltam, tehát ez sem.

Ezért vagyok én is tanácstalan. Ha ő nem tudja, mi a baja, én honnan találjam ki?

2012. júl. 6. 15:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Piszkálja a csőrét,hogy talpraesettebb vagy,jobban tudsz dolgokat.

ezzel nem tudsz mit kezdeni igazán.

2012. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!