Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék nőiesebb és...

Hogyan lehetnék nőiesebb és komolyabb?

Figyelt kérdés

9.es lány vagyok, és még elég hülyülős , ha társasággal vagyok olykor komolytalan de tudok komoly is lenni, de nem vmi nőies a viselkedésem, és szeretnék picit komolyodni mert ez zavar. a fiúk ezért észre se vesznek szerintem nem a külsőm miatt hanem a stílusom miatt, mert alapvetően lányos ruhákat hordok, de nem ilyen p*csásakat, meg nem ez a típus vagyok hogy pusziih <3 celetleek, minden reggel a bnőimnek 3 puszi, hanem ink megölelem őket. na szóval nem p*csás akarok lenni csak nőiesebb

hogyan?


2011. nov. 9. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A viselkedésed megváltoztatására nem itt fogsz megoldást kapni. Add magadat, azzal nem lőhetsz mellé.


Ha az öltözködéseden, stílusodon akarsz változtatni, akkor több dolgot is tehetsz. Azt írtad, lányos ruhákat hordasz. Szerintem 14-15 évesen nem kell túlzásokba esni. A tornacipőt lecserélheted néhanapján egy csinosabb csizmára/cipőre. Hordj farmert. A pólóid lehetnek bohókásak, ha neked az a stílus áll jól, vagy egyszerűk, egyszínűek. Vegyél rájuk egy csinosabb kardigánt a kapucnis pulcsi helyett. Hordj pici elegáns fülbevalókat, különböző ízléses (tehát nem túlméretezett és túlságosan feltűnő) kiegészítőket.


Sminkelni nem kell. Ha mész valahova, egy különlegesebb programra, akkor tegyél egy kis szemhéjpúdert, nézz körül youtubeon sminkvideók terén.

Hétköznap max szemed alá korrektor, szempillaspirál, szájfény.


Sok sikert! :)

22/L

2011. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ! igazából hogy mondjam nem fiús lány vagyok; van magassarkú téli csizmám, sportcipőm, converse féle, farmereket hordok, kicsi bogyós fülbevalót, és olykor csinosabb felsőket tehát azok nőiesek amiket hordok de mégsem érzem magam nőiesnek tőle..:/ pedig szeretem azokat hordani. nem alapozom magam mert sima a bőröm, a szememet szoktam egy héten kb 3× kihúzni felül szemcerkával kicsit cicásra.
2011. nov. 9. 22:39
 3/4 A kérdező kommentje:
csak a stílusom nem nőies. :D
2011. nov. 9. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább maradj ilyen, nem ettől függ semmi :)
2011. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!