Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék nőiesebb?

Hogyan lehetnék nőiesebb?

Figyelt kérdés
Elég fiús vagyok.Azt szeretném kérdezni,hogy hogyan öltözködjek nőiesen anélkül,hogy k**vás lennék?
2012. jún. 27. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

hát a magassarkú nagyon nőies akármilyen alakod van vagy akármilyen ruhát viselsz. plusz élénk színű fölsők, csőnadrág. vagy vmi ilyesmi rövidnadrág:

[link]

2012. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyél fel (először csak a színeket mondom) , rózsaszín , lila , fekete ,fehér,zöld ruhákat. általában ezeket hordanak legtöbbször a lányok. Hord kiengedve a hajad. Nem tudom , hogy nézel ki de a legtöbb lány vasalja a haját és az meg is látszik a hajon. Használj szempillaspirált. csőnadrágot hordj. vagy farmer sortot. fülbevalód van? ha nincs szerezz de lányosat :D stb.
2012. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jún. 27. 20:25
 4/10 A kérdező kommentje:
175cm vok 63kg derékig érő barnás vöröses hajam van, meg nagyon fehér bőröm
2012. jún. 27. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Már bocsánat, de csőnadrág meg a sort mióta nőies öltözék? Már ezek is annak számítanak? Rengeteg ilyet látni, de azért ezeket a ruhadarabokat közel sem nevezném nőiesnek. A szoknya a nőies, szerintem. De hát biztosan én vok. régimódi.

21/f

2012. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ezek inkább divatosak mint nőiesek :D (Nem ellenük szólok, mert nekem is tetszik de ez így van!)Szerintem elsősorban ne a divattal törődj, próbáld megtalálni a Stílusod. Ne csak azt nézd hogy mit hordanak, hanem mi áll jól...és nemkevésbé miben érzed magad jól és mi előnyös. kezdhetnéd úgy hogy egyszerűbb szett és domináljanak a kiegészítők (karkötők, nagyobb gyűrű, csini táska, óra, vagy ami tetszik) És ehhez veszel fel magassarkút az máris sokkal nőisebb lesz. És majd folyamatosan kialakul...egyre nőcisebb leszel
2012. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja és persze ha kicsit sminkeled magad az szép. De mértékkel. Szerintem a természetesebb, nem agyonmázolt sminkek nőiesek. Pl. hangsúlyozod azt ami előnyös. Pl. szemspirál, arcpirosító, egy kis szájfény kezdetnek nagyon is jó :) ha gondolod küldhetek képeket is ...egyébként előző voltam
2012. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam a kérdésedet, rögtön az jutott eszembe, hogy pont ez a kérdés foglalkoztatja a kisfiamat. Ő mindenáron lányosan akar öltözködni, neki is sötétvörös haja van, 172 cm és hófehér bőrű, 46 kg. A haja vállig ér neki. 13,5 éves. Nagyon szeret a lányokkal lógni, osztálytársakkal, ismerősökkel. A fiúkkal nem jár el bandázni, de ez szerintem pont hogy jó, legalább nem viszik bele semilyen hülyeségbe. A szoknyát szeretné hordani a fiam, de már többször mondtam neki, hogy ez nagyon lányos és inkább azt találtuk ki, hogy a női osztályon veszek neki csinosabb és lányosabb nadrágot, ami egy kicsit csípő szabású és passzos. Ehhez nagyon szereti a tunikát, abból az uniszex színűeket választottuk. A szoknyát csak ünnepélyre engedem, hogy felvegye. Az szerintem is nagyon nőies, ha kiengedve hordod a hajad és persze hétköznapokon is sminkelsz.
2012. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21:50 miért te el tudnál képzelni egy pasit olyan rövidnadrágban mint ami a képen van??
2012. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó, igazad van, olyanban tényleg nem. Úgy értettem, hogy maga a rövidnadrág férfias viselet általánosságban. De persze ez csak az én véleményem, mindenki azt hord, amit szeretne.

21/f

2012. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!