Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy bízzon...

Mit csináljak hogy bízzon bennem? Érdemes egyáltalán ezen gondolkozni?

Figyelt kérdés

Amikor először találkoztunk már akkor észrevettem hogy nem bír. Pár héttel később megkérdeztem a barátnőmtől és nagynehezen elmondta hogy az anyja szerint bűnöző vagyok (kiröhögtem:D) és bajt fogok hozni a lányára. Mit csináljak hogy bízzon bennem? Nem is értem miért mond ilyeneket, soha nem mondtam neki egy rossz szót sem és nem csináltam semmi olyat amiért oka lenne rá. Kicsit nagyobb darab vagyok mert szeretem a küzdősportot és MMA-zok is ezért néha érdekesen néz ki a pofám, lehet hogy azt hiszi, hogy ilyenkor megyek rabolni :D a barátnőm szokott ezzel viccelődni. Az apja elvan velem. Régebben virágot is vittem neki és szülinapjára, névnapjára is veszek, sőt néha áthívom őket hozzánk és főzünk valamit a barátnőmmel. Egyébként biztonsági őr vagyok és normálisan élek szóval nem tudom mitől fél de én már unom. Lassan házasodnánk és már a gyereken is gondolkodunk, de ez a nő mindent megtesz, hogy ne legyen köztünk semmi több. Ha rákérdeznék úgyse mondaná el hogy miért, vagy tagadná.

27/F


2012. júl. 6. 14:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja amúgy az anyjáról van szó.
2012. júl. 6. 14:49
 2/6 anonim ***** válasza:

az anyósok sajnos ilyenek!!ne foglalkozz vele.Nekem anyósom az elején elmondta hogy jobban örült volna ha a fia a másik csajjal(akivel előttem kavart a párom)jött volna össze ,mert hát mégis csak jobban össze illenek mint mi)hát hidd el nagyon szarul esett.De nem foglalkozok vele.

Boldogan élünk a párommal Neveljük a 2 szép gyerekünket ő meg csak hadd főjön a saját hülyeségébe!!Sajnos nálunk is sok mindent megtett anyós pajtás hogy külön menjünk!!! 26/N

2012. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg nyíltan,hogy mi kifogása van ellened?Miért állítja,hogy bűnöző vagy?bizonyítsa be és utána álljon a lánya boldogsága útjába.
2012. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legjobban a párod ismeri a saját anyját. Ő nem tud neked ötletet adni arra, hogy miként lehetne "meglágyítani a szívét"?
2012. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is megkérdezném az anyját. Lehet, hogy magától nem szívesen mondaná el, úgyhogy adj neki ötleteket, hogy vajon miért gondolhatja így. Egy igent kimondani könnyebb, mint kritikát megfogalmazni rólad. Legyenek érveid, hogy miért jó, hogy együtt vagytok, hogy mit adsz meg a lányának. Biztos-e a munkád, ambíciózus vagy-e (nem arra gondolok, hogy nagy bizniszmen legyél, csak vannak-e céljaid). A barátnőddel összeköltöznétek-e, hová, miből? Nem rabolod el a lányát, találkozhat vele utána is. Esetleg ha az apjával beszélsz előtte, akkor ők jobban el tudják mondani (mint férfi a férfinak), hogy mi nyomja az asszony bögyét veled kapcsolatban.

Amúgy az is lehet, hogy egyszerűen a lányának elképzelt egyszer valamilyen pasit és nem rossz vagy, csak nagyon nem olyan. Ezt azért nehéz lehet elfogadni neki. Vagy félti, hogy a munkád, sport miatt megsérülsz, bajba kerülsz, veszélyes a munkád, netán éjszakás műszakban is dolgozol, és mi lesz a lányával, ha történik veled valami, netán jön a gyerek és te több műszakban dolgozol.

2012. júl. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyám sem volt különb. A nejem minden volt, csak jó nem. Költözés, néha látogatás és a saját életünkel foglalkoztunk.
2012. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!