Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok olyan esetekről,...

Tudtok olyan esetekről, amikor a feleség üti, veri a férjét, de a férj nem üt vissza, mert úriember?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt szerintem nem vállalják túl sokan nyilvánosan, így a környezet se tud róla.
2012. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én tudok ilyenről, de még a férfi sose csapott oda a nőnek. Más már ilyenkor össze-vissza veri a feleségét az tuti.
2012. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez a férfi miért nem hagyja el a nőt vagy üt vissza?
2012. júl. 6. 18:30
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Én láttam ilyet az utcán, a kolléganőm megütötte a férjét, nagyon veszekedtek és döbbenet volt, a férfi sírt. Nagyon sajnáltam a fickót nagyon elcseszhették gyerekkorában.
2012. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát még mindig ez a téma? :D
2012. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem úriember hüje
2012. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet. Nem üt vissza, nem hagyja el. Neki nagyon rossz gyerekkora volt, alkoholista szülők ütötték-vágták. Egy nagyon aranyos, rendes ember. Három gyereke van, nem hagyja el őket. De neki a felesége tutira idegbeteg. Mármint orvosi értelemben, de szerinte ugye nem. A kör bezárult.
2012. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen. Sőt, olyat is tudok, hogy a fickót egyenesen kórházba kellett vinni, mert az asszony eltörte az orrát.

Rendszeresen üti-veri szerencsétlen balf@sz fickót.

2012. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Férjemre néha rátámadott az exe. Nem merte megütni, hiába volt 30 kg közöttük. Félt, hogy elborul az agya és akkorát üt, hogy a nő ottmarad (fizikailag lehetséges lenne). Ezért vagy megpróbálta lefogni a kezét, vagy menekült. Végül elvált.
2012. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!