Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, maradtatok úgy házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, maradtatok úgy házasságban, hogy mást szerettetek? Miért? Férjem semmiért nem hagyna el minket, mégis mást szeret?

Figyelt kérdés

Napokban derült ki, hogy van egy titkos szerelme. Tök véletlenül. Ő nem tudja, hogy számomra ez már kiderült.

Nagyon családcentrikus, van gyermekünk is, és nagyon hűséges.

Most akkor ne is szóljak neki? Anyukám szerint inkább becsüljem, hogy nem hagy el minket.

Tény, hogy nagyon rendes ember a férjem, és számára minden a család, ezt nem fogja ő semmiért és senkiért eldobni. KÖrnyezetünkben is mindenki együtt van, nem volt még válás.

És (biztos ám, ezt ne firtassátok), hogy másba szerelmes.


mi a véleményetek? Egy baba visszahozhatná hozzám érzelmileg?



2012. jún. 25. 09:00
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
96%

Egy gyerekre nem szabad akkora terhet rakni!

A házasságotok a ti ügyetek, nem egy apró gyereké!

Mondjuk ülj le vele, és beszéljétek meg, hogy ki mit szeretne!

2012. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
98%
Nem a baba, inkább az,hogy 20 évig gyerektartást kellene fizetnie, ráadásul a gyerekét csak szereti,azt meg nem akarja,hogy nélküle nőjön fel. De ha van egy "titkos szerelme",akkor nem hiszem, hogy köztetek olyan nagy a szerelem. De azért elég buta vagy,hogy még egy gyereket szülnél,hogy "érzelmileg visszamenjen hozzád".
2012. jún. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
74%
Mi az, hogy nagyon hűséges, de van egy titkos szerelme? ha annyira nagyon hűséges, akkor esélye sem lehet másnak, hogy szerelembe eshessen, hiszen akkor ha hozzád hűséges olyan nagyon, mit írod, nem is kerülhet hozzá közel senki.
2012. jún. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ez elég sok családban, elég sok emberrel megtörténik. Férj vagyok. Velem is előfordult. Az ember él a lehetőséggel, aztán mérlegel, aztán dönt. Én például kitűnő házasságban élek azóta is!
2012. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
94%

NE!

Két ilyen eset is volt a környezetemben. Haldokló házasság, nosza majd még egy gyerek rendbehozza. Végül két gyerekkel váltak, mert a problémákat a gyerek nem oldja meg, sőt, elmélyítheti.

Felelősségtudatra alapozva oda lehet láncolni magadhoz, de érzelmileg ez nem fogja befolyásolni. Pont olyan, mint egy utált munkahely. Bejársz, mert kell a pénz és nehezen kapsz másikat, de attól még utálod az egészet.

2012. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
19%

Huseges, de van egy szerelme? Ezek szerint csak platoi a dolog reszerol?

Valahogy huzd be a csobe, hogy nyilvanosan lebukjon elotted, es akkor beszeld meg vele. Lehet csak mulo dolog az egesz.

2012. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
85%

"Nagyon családcentrikus,... és nagyon hűséges. "

Akit ezek a szavak jellemeznek az nem olyan mint a te férjed!

Hagy kérdezzem már meg hogy mikor van a "titkos szerelmével"?Nem akkor mikor épp veled,a CSALÁDJÁVAL kéne lennie?

Nem is értem hogy beszélhetsz hűségről meg szép szavakkal illeted mikor MEGCSAL!Egy másik nővel k*fél és érzi jól magát!

Nagyon álomvilágban élsz te Kedves Kérdező úgy látom!És még egy gyerek életét is tönkre tennéd csak hogy kísérletezz a visszahódításával!Fantasztikusan okos ötlet!

Én az ügyvédemet hívnám fel,meg itt zengenék ódákat a kedves férjedről a helyedben!

Bocsánat ha nyers vagyok,de az ilyen téma nálam kivágja a biztosítékot,sajnálom!

2012. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
40%
Nincs igazán ellentmondás a két fogalom között, hogy hűséges, de van szerelme. Az nem hűséges, aki minden alkalmat felhasznál arra, hogy családon kívül szexuális életet éljen. De aki szerelmes lesz... szerintem az nem tehet róla. Szerintem azt nem lehet tudatosan befolyásolni. Vannak esetek, amikor az embernek kitűnő házassága van, szereti is a feleségét, gyerekét és mégis szerelmes lesz. Mert az más, az nem házasság, az egy nem megrendelt érzelem, jött, néha nem lehet tiltakozni ellene. És ez nem befolyásolja a házasságban élők egymás iránti szeretetét.
2012. jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

szerintem plátói! A hölgy is családos és sokat vagyunk együtt. A hölgy szerintem (talán) nem sejt semmit. A férjem igenis hűséges, tudom, hogy ha egy facér nő lenne az, akkor sem hagyna el minket.

Számára a család a minden.

Az utóbbi időben nagyon eltávolodtunk. Voltak problémáink, én is mondtam keményeket. Aztán mindketten megnyugodtunk és ment az életünk szépen csendben. De nem gondoltam volna, hogy közben beleszeret másba.

:(

egy babára gondoltam, mert ő nagyon zsereti a gyerekeket.

2012. jún. 25. 09:14
 10/54 anonim ***** válasza:
79%
Hogyne befolyásolná a házasságban élők egymás iránt érzett szeretetét, ha az egyik fél egy külső személybe szerelmes???
2012. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!