Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nem szeretek a barátnőm...

Nagyon nem szeretek a barátnőméknél lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. A legjobb barátnőm szintén 13 éves. Állandóan erőszakoskodik, hogy náluk legyünk, gépezzünk, sminkeljünk stb. Ez még nem is lenne baj, de a szüleit egyszerűen nem tudom elviselni. Anyukája melltartói szanaszét a házban, cigiznek, és nagyon tömény cigi-kaja keverék szag van náluk, ami egyenest undorító. Apukája egy szál alsógatyában flangál előttünk (persze tudom, otthon van, azt csinál amit akar az ő háza.) odajön hozzánk, és büfög állandóan ami szintén illetlenség és undorító. Mikor elmegyek wc-re a barátnőm figyelmeztet, hogy az apukája végigszokta pisilni az ülőkét. Ezt szerintem ő is kellemetlennek érzi.. Egyébként, jó anyagi hátterűek, szép házuk van, de a szülei nagyon igénytelenek ilyen téren. Az én szüleim ha jön bármelyik barátnőm akkor minimum, hogy felöltözik normálisan még ilyen melegbe is. Nagyon szeretem a barátnőmet, és nem szeretném ezzel megbántani. Mit csináljak?


Gondoltam még arra is, hogy a szülei azért csinálják ezt, mert zavarok vagy ilyesmi. Pedig én mindig megkérdezem, hogy "Csókolom, nem zavarok?" A szüleim szoktak nekik gyümölcsöt küldeni. Én is viszek mindig valami kis rágcsát, hisz nem illik üres kézzel menni. Ötleteket szeretnék kérni tőletek!! Előre is köszönöm.


2012. júl. 6. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
legyetek nálatok.
2012. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Abban biztos lehetsz, hogy nem miattad csinálják, ők mindig ilyenek, ezt látatlanban megmondom. :)

Egyszerűen mondd meg a barátnődnek, hogy az egészséged, jó közérzeted érdekében nem akarsz sűrűn hozzájuk járni.

A cigit említsd, mint fő okot, ebbe nem lehet belekötni.

2012. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondanám, hogy a cigifüst zavar, mert utána büdösnek érzed magad, a hajad, ruháidat. Ez olyan dolog, mindenki tisztában van vele, hogy az egészségre is káros, ezen biztos nem sértődne meg a barátnőd sem.
2012. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

13 évesen,milyen értelmesen,szépen írsz,ügyes:)

Nem kell lakásba lennetek amúgy,jó idő van menjetek a szabadba:)

2012. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Nem sokat van otthon a barátnőm, szerintem ezért ragaszkodik ennyire a házukhoz. Most nagyon meleg idők vannak, inkább csak este szoktam kimenni sétálni. Mondtam neki, hogy menjünk el strandra. Erre az volt a válasza, hogy ő elvan hízva mert 157 cm, és 50 kg.. Egyáltalán nincs szerintem elhízva, csak sportol rendszeresen és nagyon izmos. Még meggondolom, hogy mit mondjak a barátnőmnek.:) Utolsónak pedig köszönöm a kedves szavakat, nagyon jól esett!!:) Még jöhetnek azért válaszok.
2012. júl. 6. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam ilyen idős, mint te, folyton a szabadban lógtunk. Tudom, más idők járnak, számítógép, ps, stb... De mi 13 évesen pikniket rendeztünk a parkban, vittünk magunkkal Monopoly-t, és azt nyomtuk szinte egész nap, vagy pedig a könyvtárban tengődtünk, malmoztunk, sakkoztunk, mikor mi akadt a kezünk ügyébe:-). Én se szerettem a barátaimnál lenni, ők a szomszédban laktak, elég lelakott épületben. Sose szerettem benn lenni, mindig igyekeztem kinti programokra rádumálni őket: szalonnasütés, medencézés, ilyesmi. Javaslom, te is próbáld meg ezeket.


24/N

2012. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mondd, hogy zavar a cigifüst. De egyébként menjetek strandra, stb, stb... :d
2012. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én és a barátnőm ( 14 évesek vagyunk ) nem mindig csak egy emberhez megyünk...

Hol nálam, hol nála vagyunk.. Egyszer itt, egyszer ott..

Jól megvagyunk mindig :D

De nyáron főleg a szabadban!! Ma is fagyizni voltunk! :D

Kedden strand!!! Pénteken meg mozizni és sétálni voltunk!

2012. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!