Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem állandóan cseszege...

A feleségem állandóan cseszeget, igaza van?

Figyelt kérdés

Szoktam inni, esténként munka után 3 sört, vagy üveg bort, hetente, kéthetente egyszer elmegyek a haverokkal kocsmázni.

Nem bántom, ha ittam, bár néha kötözködök.

De esténként amikor előveszem az üveget már nem szól hozzám és durcizik. Máskor meg cseszeget, hogy ne vegyek alkoholt, mert már alkesz vagyok.

De most vagyok fiatal, nincs gyerekünk, és egyébkéntis az egész napos munka után nekem ez jár.


Megígértem neki, hogy egy év múlva, mikor gyereket akarunk leteszem, de nem hisz nekem, ez is fáj, hogy nem bízik bennem.


Múltkor meg azt vágta a fejemhez, hogy felejtsem el a gyereket, mert ő egy alkoholistának nem fog szülni. Többször el is akart már hagyni.


2012. jún. 22. 15:54
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
97%

"Nekem ez jár."


Ez a legviccesebb indok, amit hallok mindig a piálással kapcsolatban.


A fiatalság miért ok arra, hogy tudatmódosított állapotban bámulj magad elé?

2012. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
94%

Ha jól értem, akkor munka után naponta megy le ennyi alkohol?

Hidd el, egy nőnek nem leányálom a részegesen viselkedő, bűzlő férfihoz érni, aki még kötözködik is. Nem lehetne ritkítani az ivászatot és úgy csinálni, hogy pl. barátokkal vagy, nem az asszonnyal?

2012. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
52%

Itt 80%-ban nők nyomulnak, szóval elkönyvelheted a válaszokat előre. Kapni fogsz te itt hideget meleget.


Bár ha jól veszem ki épp erre vágysz:-)


Tessék hölgyeim, adjatok neki!:P

2012. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj...szerintem igaza van. Ha minden nap iszol, és le se akarsz mondani róa, az az első lépés az alkoholizmus felé. Megértelek téged is, hogy munka után kell a levezetés, de egyezzetek ki napi egy sörben szerintem.
2012. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
98%
Igaza van. Soha nem kellene olyan ember aki minden nap iszik. Én is dolgozom, mégsem iszok minden nap. Amúgy nem az az alkoholista aki részeg minden na, nézz utána. Nem szülnék olyan embernek aki iszik mert: 1 veszélyezteti a gyerekem, 2 amíg te kocsmázol én foglalkozzak vele pedig nem csak anyja van, 3 ki nem állhatom az alkohol szagot. Az meg elég ciki hogy még kötözködsz is.
2012. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
95%
Ha én lennék a helyében , én is így tennék és ne haragud, de ha most ennyi lehet 2 év múlva a duplája lsz az alkoholmennyiség.
2012. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
89%
Azért beláthatod, hogy naponta egy üveg bor, az már sok. A 3 sör az még beleférne, ha nem kötözködnél utána. Nem lenne elég a haverokkal, havonta elmenned egyszer kocsmázni? Mi a biztosíték arra, hogy egy év múlva nem fogsz inni?
2012. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim válasza:
88%
Igaza van. Ne igyal. Vagy ha igen, akkor csak egy poharka jo vorosbort, nade nem uveggel!! Egyebkent minden nap egyre jobban raszoksz, ev egy mulva meg mar nehez lesz letenni az uveget. En sem akarnek olyan ferjet, aki iszik.
2012. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
89%
Amit tudok: egy alkoholista apa mellett felnőni maga a pokol, főleg, ha folyton kötekedik. Jobb nem lesz, mindig csak rosszabb, ígér fűt-fát, de nem tudja betartani. Ilyen mértékű alkoholfogyasztás mellett nem csodálnám, ha nem tudnál leállni vele. A feleségednek igaza van.
2012. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

De abba fogom hagyni, csak nem értem miért kéne abbahagynom, amíg nem akarunk gyereket.

Csak azt mondja nem hiszi el, mert szerinte nem fogom tudni akkor már letenni. De szerintem igen.

2012. jún. 22. 16:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!