Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti vennétek a 14 éves lányotok...

Ti vennétek a 14 éves lányotoknak Samsung galaxy s 3-at? Engem nagyon kiborított a lányom a férjemmel együtt. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy mi nem vagyunk már jóba a férjemmel, de még együtt élünk..Hát ezt a 14 éves lányunk ki is használja. Ugyan is ma tudtam meg hogy az én beleegyezésem nélkül megvetette 3 (!!!) hete ezt a telefont. Még csak nem is szólt, ma találtam meg a párnája alatt, amikor fel mentem levinni a szennyesét.
2012. júl. 6. 23:40
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim ***** válasza:
Igeeeen, azzal én is egyet értek, hogy budán lakik a kérdező...
2012. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 Dorcsy2 válasza:
bocsi de szerintem:Biztos azt akarja a lány apukája hogy őt jobban szeresse mint téged vagy ha különköltöztök akkor hozzá költözzön.(és még az is lehet hogy neked a férjednek van valakije és így a gyereke bizalmát kihasználja)
2012. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 anonim ***** válasza:

Minek a kőbalta?

Millió évekig elvoltunk kőbalta nélkül most meg mindenki azt akar magának...

A gyereknek is az apja pici kőbaltát csinált pedig nem is tudja kihasználni.

2013. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 anonim ***** válasza:

Arról van szó, hogy egy 14 éves kiscsaj palira vette a túlképzett szüleit.


Röhej XD


Megérdemlik a szülők, ez a "nevelésük" eredménye. Íme, egy újabb példa arra, hogy a diploma józan észt nem ad.

2013. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 anonim ***** válasza:

Ugyan már. A telefon igenis fontos!


:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

2013. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!