Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti vennétek a 14 éves lányotok...

Ti vennétek a 14 éves lányotoknak Samsung galaxy s 3-at? Engem nagyon kiborított a lányom a férjemmel együtt. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy mi nem vagyunk már jóba a férjemmel, de még együtt élünk..Hát ezt a 14 éves lányunk ki is használja. Ugyan is ma tudtam meg hogy az én beleegyezésem nélkül megvetette 3 (!!!) hete ezt a telefont. Még csak nem is szólt, ma találtam meg a párnája alatt, amikor fel mentem levinni a szennyesét.
2012. júl. 6. 23:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy mit gondolt a férjem, ugyanis fél éve nem beszélünk egymással..
2012. júl. 6. 23:50
 12/105 anonim ***** válasza:
100%

A férjeddel nem tudjátok megbeszélni, hogy bár ti párként már nem működtök, azért szülőkként tartsatok össze a lány érdekében?


Anyám mesélte, hogy a születésemkor megegyeztek, hogy akármi is lesz közöttük, soha nem engedik, hogy kijátszam őket egymás ellen. Ha egyikük nem enged valamit, a másikuk se engedi meg.

Ha esetleg hazudni próbáltam, hogy "de anya már megengedte", akkor egy ellenőrzés után le is buktam és iszonyat balhé volt, így nem is próbálkoztam ezzel túl sokszor, mert lyukra futottam.

2012. júl. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/105 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert házaspárként nem jött össze, szülőként nem kellene még ennyire megtörni a kapcsolatot kettőtök között.


A férjem elmondhatatlanul rossz viszonyban van az exnejével, az utálat nem is fejezi ki a viszonyt. Ennek ellenére, ha a lánya valamit szeretne, felhívja az anyját és megkérdezi, hogy ő megengedte-e. Sokszor veszekedés lesz a vége, mert más témát belekevernek a beszélgetésbe, de ha a exe nem engedett meg valamit,ő sem engedi.

Mindezt annak ellenére, hogy ha nem lenne közös gyerek, azt se tudnák, hogy él-e még a másik, annyira utálják egymást.

2012. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 anonim ***** válasza:
87%

Az apja vette.


Egy beszélgetésre összeülnék a két kolompossal egyszerre, és a kisasszonnyal tudatnám a különélés nem azt jelenti, hogy érzelmileg zsarolja a szüleit, hogy kitől kap több drágább ajándékot. Az apucival meg, hogy a gyerek ügyeiben KÖZÖS döntést kell hozni, nem a másik háta mögött szervezkedni mert így tönkreteszi mindkettőtök tekintélyét. A telefont megtarthatná, viszont erre az évre minden ajándék kilőve (szülinapi is)

2012. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem túlzás egy gyereknek ilyen drága telefont venni, még akkor is, ha a férjednek ez nem nagy tétel.
2012. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/105 A kérdező kommentje:
semmi gond.. :) és tudom, igazad van utolsó válaszoló, de mi már annyira nem vagyunk jóba hogy beszéljünk egymással.. és tudom, hogy ez a trend és nem is lenne semmi bajom csak az hogy NEM szólt a lányom.. férjemtől ezt elvárni eszembe nem jutott volna..a másik meg hogy ő csak netezget rajta.. szerintem erre a célra egy 100 ezres telefon is megfelelt volna, DE javítsatok ki ha tévedek..
2012. júl. 6. 23:54
 17/105 anonim ***** válasza:
73%
Persze, de ha van számítógépe, akkor szerintem teljesen fölösleges... Arra meg, hogy a suliban netezzen, pláne.
2012. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 A kérdező kommentje:
Nem csak az utolsónak hanem mindenkinek köszönöm a választ csak közben írtatok..:) amúgy a férjemnek semmi nem nagy tétel.. csak szórja a pénzt és persze a gyerek hozzászalad ha valami kell, mert apuka mindent megvesz.. és lesz*rja ha én nem engedem meg..szalad a férjemhez és minden el van intézve..
2012. júl. 6. 23:58
 19/105 A kérdező kommentje:
amúgy laptopja is van, nem csak gépe..
2012. júl. 6. 23:58
 20/105 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem trend 200 ezres samsung galaxy ne vicceljetek. Ha minden második gyereknek lenne akkor miért sírnak az emberek, hogy nem telik semmire. Már 20 ezerért vagy még kevesebbért lehetne nem márkásat venni. Ez egyszerűen csak helyzet kihasználása. Én is azt mondom, hogy ebben az évben már ne kapjon semmit így megtanulhatná, hogy nem játszhatja ki a szüleit.
2012. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!