Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szándékosan összefutni az...

Szándékosan összefutni az ex-el, édes bosszú, vagy felesleges hűhó?

Figyelt kérdés

A szakítás nem volt túl viharos, ő bemutatta az új barátnőjét (véletlen futottunk össze), én cirkusz nélkül elfogadtam, de rohadtul fájt.

Ezután "véletlen" összefutni, miután végre rendeződött az életem, édes bosszú vagy kicsinyesség?


(több év telt el, ő már nem jelent semmit, de most én vagyok nyerő helyzetben és a tüske még mindig megvan.)


Mi a véleményetek?



2012. júl. 7. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
A srácot lehet, hogy teljesen hidegen fogja hagyni, de ha neked nyugtat a lelkeden, akkor természetesen nem felesleges hűhó.
2012. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges.
2012. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem vesztesz semmit :) max nem érdeklődik irántad..
2012. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha neked ez jól esik, tedd.
2012. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
felesleges....
2012. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
de nem értem mi abban a bosszú, hogy összefutsz vele???
2012. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy ennek mi értelme? Hmmm... Gondolom ő szakított veled, ezért akarsz valamiféle "bosszút"?? De hát ha szakított veled akkor marhára nem érdekli majd hogy veled mi helyzet. Engem sem érdekel az exem, akivel én szakítottam, láttam azóta új csaja lett, inkább örülök neki minthogy rosszul esne.
2012. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

"de nem értem mi abban a bosszú, hogy összefutsz vele???"


Gondolom most Brad Pitt fogja a kezét és azt szeretné hogy a régi partner ezzel szembesüljön.


Kérdező "ő már nem jelent semmit" ez pedig nem igaz.

2012. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

:D ja így már értem

amúgy ezek inkább fordítva vagy sehogy sem szoktak elsülni

én kerülöm inkább az exemet, pedig biztos megkérdezné tőlem miujság, én pedig eltudnám neki mesélni a sikereimet

de ki kíváncsi rá? ő szakított vele, sokszor rá gondolni sem bírok, nem hogy majd össze fussak vele

2012. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

" (több év telt el, ő már nem jelent semmit, de most én vagyok nyerő helyzetben és a tüske még mindig megvan"


Az a véleményem,hogyha sok év után még tüske benned van,és még most is szándékosan akarsz helyzeteket teremteni,akkor te messze nem vagy túl rajta, vagyis még magadnak is hazudsz.

Ez az egyik amit nem értek,hogyha nem jelent semmit már,akkor minek foglalkozol vele egyáltalán? Miért jár az agyad még mindig az exen??

A másik amit nem értek,hogy miből gondolod,hogy az exedet érdekli mi van veled?? Ha szándékosan ha véletlenül futsz vele össze lefogadom,hogy nem fogja érdekelni az életed.. Ő már rég elfelejtett. Szerintem te is tedd meg ezt. Felejtsd el,és élj boldogan.

2012. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!