Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi és milyen hitelt...

Mennyi és milyen hitelt vehetek fel egy házra, melynek fele az enyém? A ház lakott, van hivatalos jövedelmem, de nem kivánom visszafizetni a kölcsönt. Nem vagyok hülye, édes a bosszú. A fizetésemből vonják vagy viszik a házat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sehonnan, a bankban sem hülyék dolgoznak, a fél ház értéktelen, nem fogadják el fedezetnek.


Amúgy meg magaddal is kicsesznél márt BAR-os leszel.

2012. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

gratulalok...

tipikus magyarosch eletfelfogas...

2012. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem,csak szeretnék pénzhez jutni..
2012. jan. 3. 19:36
 4/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

1:viszik a házat +a jövedelmed 33%-t

Hajrá

2012. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam. De sajna a bank csak akkor fogadja el fedezetnek ha a társtulaj is zálogkötelezett lesz
2012. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sovcsik Krisztián


Ne beszélj baromságokat, a fél ház nem fedezet, pont azért, mert ha vinni kéne a házat akkor a fél ház nem értékesíthető...

2012. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Válaszoltam a kérdésre:

Kérdés:

A fizetésemből vonják vagy viszik a házat?

Gyakorlati válasz:

Ha megadják a hitelt valakinek akkor 1. a ház + a fizetés 33%-a inkasszálható! Így oké? Csak, hogy ne beszéljek baromságokat?

2012. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Így is baromság, ugyanis NEM ADHATNAK MEG hitelt egy fél házra, csak ha a másik tulajdonos is beleegyezik.

Azt meg leírta a kérdező, hogy a másik tulajdonos háta mögött akarta a manővert megjátszani...

2012. jan. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Nézdd én itt nem akarok ötleteket adni a kérdezőnek, de nem olyan húú de nehéz, hidd el én tudom, hogy van rá mód, de hadd ne segítsek neki.
2012. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze, "mód" mindenre van - arra is, amit az utcánkban meg is csinált egy jómunkásember, hogy kapott egy vaskos borítékot a hitelügyintéző és a 30M-t érő házre rögtön fel is vett 100M-t, amit azonnal kivitt Tüddzsikisztánba.


kapott érte 1 évet, 4 hónap múlva itthon volt, pénzt persze nem tudják rajta behajtani mert mindent átiratott. Valahogy még azt is kibulizta, hogy a mai napig a "fedezetként" túlértékelt házban lakik az egész család. Csak azóta a rozzant 20 éves bmw-t lecserélték egy újra...

2012. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!