Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szándékosan összefutni az...

Szándékosan összefutni az ex-el, édes bosszú, vagy felesleges hűhó?

Figyelt kérdés

A szakítás nem volt túl viharos, ő bemutatta az új barátnőjét (véletlen futottunk össze), én cirkusz nélkül elfogadtam, de rohadtul fájt.

Ezután "véletlen" összefutni, miután végre rendeződött az életem, édes bosszú vagy kicsinyesség?


(több év telt el, ő már nem jelent semmit, de most én vagyok nyerő helyzetben és a tüske még mindig megvan.)


Mi a véleményetek?



2012. júl. 7. 13:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem, ha több éve vége, akkor nálad még nem zárulhatott le, nekem eszembe ne jutna ilyen. Ráadásul a mostani pasidat is leÍrtad ezzel.
2012. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A srác már nem fontos nekem, de a szakítás mikéntje azóta is bánt.

Fel sem merült volna bennem a találkozás, ha nem derül ki, hogy egy helyre megyünk egy időben nyaralni (ez tényleg véletlen, abszolút nem tervezett).

Csak nem tudom, hogy elkerüljem, vagy ne. (Ő nem tudja, hogy egyszerre megyünk. Egy közös ismerős mondta, hogy milyen jó a srácnak, mert akkor és oda megy, az ismerős sem tudja, hogy mi is.)


Amúgy nem lenne nagy felvágás, a jelenlegi pasimra tényleg büszke vagyok, és ledobtam öt kilót így a bőrben is jól érzem magam. Végre a munkámban is sikeres vagyok, nagyon mondanom sem kell semmit.

2012. júl. 7. 14:58
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem érdekled, és álitólag Ő sem érdekel téged akkor ennek semmi érteleme,engem egy exem sem érdekel már,pedig volt olyan aki nagyon megbántott,de már nem számit,inkább elkerülöm,és nem érdekel mi van vele/velük/és viszont is igy lehet.
2012. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Értem,amit irsz,na de nincsenek érzések,igy max kellemtlen lesz neki,nekik,nem lesz ebben semmi bosszú.
2012. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Hát pedig pont úgy fog neki tűnni, hogy direkt szervezted az "összefutást", és jól ki fog röhögni, és jogosan fogja úgy gondolni, hogy még mindig ő a téma nálad, és azért szervezted ezt így. El sem mennék egy olyan nyaralásra, ahol az exem is ott lesz.
2012. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
felesleges hűhó. Ha semmit nem jelentene, eszedbe sem jutna :)
2012. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem az exel foglalkoznék, ha úgymond "nyerő helyzetben lennék". Persze ha csak kirakatkapcsolatom van, az más. De azt meg nem nevezném "nyerő helyzetnek".
2012. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!