Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a idegesség ellen?

Mit tegyek a idegesség ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok én gyakran vagyok ideges pedig még csak 12 éves vagyok segítséget kérek! Néha már rángatózik a szemem is de nem tudok mit tenni és már néha azt sem tudom mit beszélek csak jonnek belolem a szavak és ezzel gyakran megbántok másokat ezért konyorgom SEGÍTSÉG!
2012. júl. 7. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál már vele? Nem inkább stresszes vagy? Menj el az orvosodhoz lehet ad rá valamilyen gyógyszert bár mondjuk inkább gyógynövényes dolgot fog javasolni neked például sedatif pc szorongás és stressz ellen van.
2012. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt. Nyár elmulasztotta,figyelek,hogy ne aggódjak semmiért,gyakran vagyok napon,frisslevegőn. Egyél csokit :)
2012. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fú gyógyszerre ne kapj rá, mert akkor 30 éves korodra roncs leszel.
2012. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
MagneB6! A rángatózást is okozhatja magnéziumhiány, illetve az idegességet is. Recept nélkül kiválthatod valamelyik gyógyszertárban, semmi bajod nem lesz tőle:)
2012. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom szépen kipróbálom!:)
2012. júl. 8. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a MagneB6-ot ajánlanám, de ne szedd folyamatosan, hanem csinálj egy 3 hónapos kúrát. Emelett mozogj sokat, az is levezeti a feszültséget, illetve próbáld magad lefoglalni valamivel, ami érdekel (olvasás, rajzolás, hangszer, éneklés, kirándulás stb.)
2012. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!