Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szétköltözés után jön a szakítás?

Szétköltözés után jön a szakítás?

Figyelt kérdés

Négy éve vagyunk együtt a barátommal,ebből az utóbbi két évben együtt laktunk(19évesen költöztünk össze,mert egy egyetemre mentünk). Azonban most szeretné,ha szétköltöznénk,mert szerinte túl hamar,gyorsan költöztünk össze,várnunk kellett volna még vele.

Szerintetek egy ilyen 'hátralépés' után lehet még jövője a kapcsolatunknak?


2012. júl. 8. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez bizony szakítás lenne. Ha a párom nem is gondolná annak, ÉN igen.
2012. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2 éve együtt laktok és most jött rá, hogy túl hamar költöztetek össze?? na ne vicceljen, nem szeret már, sajnos ez a helyzet, és úgy gonodolja így könnyeb lesz a szakítás, én a helyedben kimondanám a szakítást magam, nem hagynám jobban megalázni magam.
2012. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A saját tapasztalatom alapján ez bizony szakítás. Én már férjnél voltam, mikor különböző okok miatt elbizonytalanodtam a kapcsolatunkban, ezért megkértem a férjem, hogy töltsünk egy kis időt külön. Nagyon szerettem, de már nem úgy, ahogy azt megérdemelte volna. Mi is túl korán jöttünk, majd költöztünk össze. Azóta már elváltunk.
2012. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat előre halad, nem hátra, mert az bizony visszafejlődés, amiből szerintem egy kapcsolat halála következik. Biztosan nem véletlenül jött erre rá. Valami megváltozhatott.

23N

2012. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egyértelmű a szakítás.

ha valakit imádok,szeretek,akkor szívesen lakom vele.

2012. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!