Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Menyasszonyom teherbe...

Zsombi81 kérdése:

A Menyasszonyom teherbe teherbe esett és szakítottunk nagyon kivagyok lelkileg mit tegyek?

Figyelt kérdés

31éves vagyok 2010 december végén meg ismerkedtem egy lánnyal olyan szerelem első látásra volt mind kettőnk részéről.

Nagyon jól meg voltunk voltak gondok mivel ő is 31éves és más életmódot éltünk ideáig.

Külön laktunk 3hónapig neki van egy lánya 11éves aki nagyon hamar elfogadott.

Az anyukája meghalt 12éve az apukájával és a testvérével és annak élettársával és közös kislányukkal egy 3generácios lakásban ahol mindenkinek külön bejárata volt.

A testvérével és annak párjával nagyon rossz kapcsolatban voltak szinte nem is köszöntek az édesapjával átlagos kapcsolata volt mivel közösen dolgoztak egy piacon zöldségesük van.

Én az apukájával nagyon jóban voltam a testérével semleges volt a kapcsolatunk az édesapjának 3hónapon keresztül segítettem a piacon ingyen ezáltal többet laktam náluk mint nálam.

Aztán én is vállalkozni kezdtem Erdélyben csináltam egy céget és ott dolgoztam rengeteget eleinte keveset voltam kint időközben megromlott az édesapjával a kapcsolatom azzal indokolta,h nem dolgozok rendesen és nem veszek a lányának és az unokájának egy cipőt sem és nem viszem nyaralni őket de hisz csak 4hónapja voltunk együtt nem is értettem így mondtam a páromnak,h költözzenek oda hozzám ami így is történt.

Időközbe a párom és az apukája kapcsolata is megromlott 3-4étig nem is ment dolgozni én dolgoztam eltartottam őket ami természetes dolog volt számomra.

Aztán később kibékültek és újra dolgozott.

A mi kapcsolatunk jó volt sokat veszekedtünk de szerettük nagyon egymást igazából azok voltak a gondok,h én egy nagyon rendszer szerető vagyok szeretem a tisztaságot ne nem viszem túlzásba és szeretem a rendet szeretem ha mindig el van mosogatva van rendszeresen otthon étel és a szennyes nem halmokban áll és a vasalás nem ott áll hónapokig szóval normális életet élek ő meg nem ilyen egy kicsit hanyag mindenben pont az ellenkezője.

Időközben Romániában több lett a munka és ki kellet költöznöm de 2-3hetente haza jártam és pénzt is hoztam közbe jött a nyár ők is kijöttek én is kivittem elvittem őket ott kint nyaralni meg vettem nekik mindent minden rendben volt amikor haza jöttem rend volt volt étel minden ok volt voltak kisseb hibák de nagyon alakult a dolog.

Aztán jött a December az 1éves év fordulónk úgy éreztem,h igen meg találtam az igazit és nekem ezt a lányt el kel vennem feleségül boldog vagyok meg is kértem December 25én a kezét amire igent is mondott.

Viszont nagyon hiányoztunk egymásnak de sajnos a kinti vállalkozás nem ment olyan jól és úgy döntöttünk,h haza jövök viszont sajnos tudtam itthon nem lesz könnyebb amit mondtam is neki,h 2-3hónapig nem nagyon lesz pénzünk ő erre mondta nem gond majd megleszünk csak menjek haza.

Így haza tértem még mielőtt haza jöttem volna megbeszéltük,h vissza költözünk hozzájuk mert az ő lakása nagyobb és a gyerek miatt így jobb igazából ő ezt nem díjazta de én a gyerek miatt mondtam,h tegyük meg és majd rendbe hozzuk a családi viszonyokat valahogy.

Amikor haza jöttem kérdeztem,h van-e az én lakásomban valami tartozás mondta,h van de nagyon kevés mondtam neki ok majd az összes pénzem beleraktam az ő lakásába kifestettem rendbe raktam és átköltöztünk az összes bútoromat átvittem hozzá az edényeimet stb mivel boldogok voltunk és tudtam vagy azt gondoltam,h vele élem le az életem.

Az apukája nagyon örült neki nekem kevésbé de,h ő itthon van annak igen a testvérével is jó lett a kapcsolatunk nekem is és a tevére párjával is kibékültek így minden rendben vót ott hangulatos lakás együtt a család stb....Ezt persze a párom többször megköszönte,h sikerült mindig mindent rendbe hoznom.


Nekem sajnos nem nagyon volt munkám és időközben kiderült,h az én lakásomban több száz ezer forintos elmaradások voltak több havi gáz és villany elmaradás stb erre mondtam neki nem gond csak szolhatott volna mert akkor máskép osszuk be a pénzt.

Én ezt fizettem a kis megkeresett alkalmi munkákból.

Közben elkezdődött a veszekedés a pénz miatt,h nem adok haza meg miért nem tudok többet dolgozni meg elég lenézően beszélgetett többször éreztette,h ő van itthon.

Én is egy elég makacs természetű vagyok és én is vissza szólogattam mondtam neki,h többet főzőn meg mosson vezessen háztartást.

Ő is sokat dolgozik reggel 8órátok este 6óráig egy piacon zöldséges boltban ő azt mondta mindig ő nem tud munka után ezeket megoldani és a heti 2 szabadnapján meg csinálja de mindent nem tud.

A veszekedés sokszor azon is volt,h több kg húst zöldséget gyümölcsöt dobtunk ki és nem volt rendszeres életünk nem beszélt meg velem sok mindent de tőlem mindent elvárt.

Időközben csináltam egy zöldséges boltot természetesen vele meg beszéltem előre közösen döntöttük el.

A szüleim segítettek anyagilag és rengeteget kezdtem el dolgozni egyedül építettem fel a boltot én dolgoztam reggeltől estig és éjszaka is én mentem el vásárolni igazából alig voltam otthon.

Előtte ő panaszkodott,h fáradékony fáj a cicije meg a hasa többször mondtam neki,h menjen el dokihoz de mindig az volt a válasz nincs rá pénze aztán egyszer csak mondtam neki kifizetem de menjen el.

El is ment az orvos után bejött a boltba és közölte,h terhes hozzákel tennem,h elég rossz volt már a kapcsolatunk és mondja,h 3hónaps terhes az eső hirtelen reakcióm,h nem hiszem el mert már háromszor ugyan így meg szívatott mondom neki hogy tőlem lehet,h nem is tőlem.....

Erre ő nagyon berágott és sírni kezdett aztán megnyugtattam mondtam,h csak azért mondtam,h azt hittem szívat.

Aztán beszélgetni kezdtem mondtam,h nagyon jó csak az a gond,h a kapcsolatunk nem a legjobb és előbb meg kéne javítani aztán utána a gyerek amit ő is így látott.

Aztán haza ment beszélt a testvérével est én is haza mentem beszélgettünk mondtam neki,h vetésük el hozzuk rendbe a kapcsolatunkat ő mondta,h már nem lehet és ő neki kel a gyerek 5napon keresztül beszélgettünk veszekedtünk de nem tudtunk dűlőre jutni az utolsó pár napban már nagyon csúnyán beszélt velem szid kólózott mocskolódott elzavart otthonról,csórónak ívott és olyanokat mondott,h soha semmit nem kaptam tőle,viszont másnap mintha semmi nem történt volna.

Aztán egy este nagyon csúnyán megbántott amikor el is jöttem mert elkergetett hisztérikus rohamot kapott üvöltözött és azt mondta,h takarodjak.

Másnap hívtam telefonon és akkor is mocskolódott én meg fogtam hívtam egy költöztető csapatott és elhoztam a nagyobb dolgaimat és a ruháimat az apróságokat ott hagytam.

Aztán megtudta,h elköltöztem mert a testvére elmondta neki.

Az anyukám volt a boltomba ő helyettesített a párom munka után bement anyukámhoz és jól ki osztotta,h miért beszélik tele a fejem minek szólnak bele az életünkbe de az én szüleim tényleg ártatlanok voltak ebben bele nem szóltak mindig próbálták a kapcsolatunkat rendbe hozni,időközbe hívtam a párom aki mondta,h itt van én ide jöttem elvettem és mondtam neki,h menjünk el egy nyugodt helyre és beszéljük meg.

Elmentünk egy tópartra meg próbáltuk megbeszélni a problémánkat volt veszekedés volt sírás és nevetés is talán úgy tűnt,h sikerült is.

Másnap felkeltem a lakásomba egyedül voltam elindultam dolgozni de nagyon nem voltam jól a testvéremnél voltam beszélgetünk mondta nekem,h menjek haza aztán úgy döntöttem,h megkérem az anyukámat,h helyettesítsen mert tényleg nem érzem jól magam az anyukámért elmentem és vittem a boltomba és rosszul lettem meg kellet állnom és kiszállnom az autóból az egész testem elkezdett remegni és meg meredtem elvittek orvoshoz a mellkasom nagyon nyomott ott azt azt mondták,h kaptam egy idegösszeroppanást hazavittek és próbáltam pihenni időközben sajnos a testvérem felhívta a párom és mindenek le hordta. A párom eljött a munka helyéről és átjött aggodva hozzám,h mi történt. Egy kis pihenés után átmentünk a párom mamájához hátha tudna tanácsot adni de nem változott semmi.

Én próbáltam megnyugodni de nem ment másnap is rám tört ez az érzés próbáltam a párommal beszélni de nem vette fel a telefont 4napig nem reagált semmire se sms re se a hívásomra semmire aztán a negyedik nap felhívott és közölte agyam vissza a lakáskulcsát mondtam rendben.

Hozzákel tennem időközben rám tört az a lelki ismeret furdalás is,h el akartam vetetni a gyereket és megfordult bennem minden elkezdtem harcolni azért,h én szeretném a gyereket és a kapcsolatunkat rendbe hozni de mivel nem vette fel 4napaig a telefont nem tudtam vele beszélni.

Szóval 4nap a kulcs miatt hív oda mentem hozzá a kaput nem nyitotta már ki és a kerítésen keresztül beszélgetünk közölte,h elveteti a gyereket mert ebbe a mocskos családba mint az enyém nem akar gyereket és,h már nem szeret és fél tőlem éjszakákon nem alszik én meg csak néztem,h miért mond ilyeneket nem is értettem.

Én persze könyörögtem neki,h hozzuk rendbe valahogy mindent megbeszélünk elmegyünk családterápiára bármit megteszek a gyerekért és,h boldog lehessen.

Azt mondta,h másnap megy dokihoz mondtam,h elkísérem ő azt mondta dehogy majd ő egyedül megy.

Másnap reggel hív a kislánya,h nagyon hiányzok neki meg,h jó lenne találkozzunk mondtam neki,h veszek kis egy kis szabad időt és elmegyünk valahová.

Aztán 2óra múlva hív a párom,h hogy vagyok meg ilyenek mondtam neki,h elmennék vele a dokihoz nagy nehezen bele egyezett és megbeszéltük mikor találkozunk.

Oda is mentem a találkozásra kedveskedtem vittem neki reggelit miközben mentünk a dokihoz mondta,h azért megyünk a dokihoz,h megkapja azt a papírt,h elvetetheti a gyereket elkezdtünk sírni mind ketten félreálltam és meg próbáltunk beszélni.

Körülbelül 2órán keresztül győzködtem,h minden meg oldódik csak tartsuk meg a gyereket aztán mondta,h rendben de lennének feltételei a feltételek azok,h zárja be a boltot menjek ki külföldre dolgozni és hozzak haza pénzt és tartsak el mert ő már nem akar dolgozni mert nem bírja meg,h fizessem ki a lakása hitelét és tartsam el őt meg a gyerekét,természetesen nem tudtam ezekre sok mindent mondani ott híretlen mindenbe bele mentem.

Aztán mintha semmi nem történt volna újra nagy a szerelem még az nap elmentünk a gyerekért aki a táborba volt elhoztunk mondta a párom,h szüksége lenne pár ruhára elmentünk bevásárolni aztán este főztem nekik vacsit amíg ők pihentek. Másnap minden rendbe volt kérdeztem este,h átjönnek-e mondták,h nem mert sokáig dolgozok és nem várnak meg.

Másnap idejött a párom és itt volt a szomszéd lány beszélgetni idejött a párom és a lány elment a párom elkezdett féltékenykedni lerendezett egy nagy balhát és elment aztán a telefon beszélgetésein kor is mocskolódott szidott 3 napon keresztül iszonyat mocskos módon beszélgetett velem a szüleimet és a testvéremet is szidta,h biztos ők tehetnek mindenről aztán csak egyszer egy kicsit kedvesebb volt.

4nap eljött a lányával hozzám a boltba akkor is itt volt egy lány barátom megjöttek kb 2perc múlva mondták,h ők mennek kérdeztem miért mentek erre a válasz ezt(vagy is a lányt aki beszélt)nem fogják hallgatni mondtam,h mindjárt megy erre fogták magukat és elmentek utánuk szaladtam és nagyon csúnyán kiosztott,h miért nem küldőm el öt nem látom,h megjöttek ott hagytam mert már nem bírtam idegekkel,h bármit teszek csak baj van belőle. Hozzákel tennem soha nem csaltam meg és eszem ágában nincs csajozni hisz ezt a kapcsolatot szeretném rendbe hozni és egy családot felépíteni.


Aztán megint 4napos telefonbeli mocskolódás többször meg említette,h egy vasat nem adok nekik kajára sem adok semmit hozzákel tennem,h minden nap megkérdeztem,h mire van szükségük mit vigyek be akartam nekik vásárolni,h főzőn de semmi válasz nem jött.

Aztán egyik nap azt mondta,h felejtsem el őt egy életre át aztán vissza üzentem,h nem teszem mert a gyerekünk az enyém is.

Másnap meg felhívott telefonon,h nem azt mondta,h felejtsem el tehát mindent tagadott.

A következő nap meg nagyon kedves volt írta sms be,h kísérjem el orvoshoz meg keresek családterápiást és hozunk mindent rendbe.

Azóta folyamatosan napi több sms írok amire ő csak 1re válaszol maximum most itt tart a dolog nem akarom hívni nem tudom mit tegyek.

Nem tudom,h szeret-e vagy csak a pénzem kell és a gyereknek egy biztos hátér.

Vagy csak tőlem szeretett volna gyereket és mást nem is akar.

Nem tudom mit tegyek már kezdem elhinni,h bennem van a hiba az biztos,h bennem is van de én már annyi mindenben változtattam,h már tőle is szeretnék valamit.

Az ismerősök azt mondják,h biztos nem szeret mert aki szeret nem tesz mond ilyeneket,meg h nem hiszik el,h nem látta 3hónapig,h terhes meg tudja,h nem megy úgy a szekér minek akar belehajtani a munkába.

Elnézést,h ilyen fogalmazatlan a levelem de nagyon össze vagyok zavarodva.

Kérem segítsetek?

Üdv:Zsombor



2012. júl. 7. 22:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
52%
Ezt most mind olvassam el?:O
2012. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
Na ezt reggel kellett volna féltened,én beleolvastam de képtelen vagyok ennyit végig olvasni ma már.
2012. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%

hát ez nem piti..

ne hari de nem bírtam elolvasni mind..

szerintem kicsit lazulj,sokat foglalkozol felesleges dolgokkal...

lényeg,hogy jól érezzétek magatokat..

2012. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Én sem olvastam az első 6-7 sor után, aztán legörgettem...

Te figyelj, jobb ha rövidebb magyarázatot írsz ki, mert ezt az emberek nagy része nem fogja elolvasni így nem tudja meg mi a kérdés. Próbált meg 4-5 mondatban összefoglalni, ami lényeges.

2012. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbáltam végigolvasni, a hosszával még nem is lett volna gondom, azzal már inkább, hogy nem értem a mondataidat, hisz teljesen össze vissza, rövidítve írsz. Ugrálnak a gondolataid, hol ezt írod, hol azt. Lényeg a lényeg. Azt írtad, 3 hónapos terhes. Hiába akartátok volna elvetetni, azt már nem lehet. És igen, csak a pénzed kell neki. Olyan nincs, hogy te tartsd el mert ő már nem akar dolgozni, mert nem bírja... Hát akkor így járt. Keressen egy balekot magának, de ne te legyél az. Viszont a gyerektartást már így is fizetheted...
2012. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Na végigolvastam.

Úgy otthagynám ezt a nőt, hogy csak porzana utánam...Elhord mindennek, miközben de dolgoztál, helyrehoztad a lakást, kifizetted a tartozásait..és mit kaptál? Hogy folyton kioszt, sms-ekre nem reagál, max ha pénz kell.

A helyedben felé sem néznék többé. Ha megtartja a gyereket, fizesd a gyerektartás, és ennyi. Többet ez a nő nem érdemel. Nagyon durva a sztorid..

2012. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ember, végigolvastam és elfáradtam. Szerintem marha gyorsan rakd ki ezt a nőt, mert még egy-két idegösszeroppanás, és a viccosztályon fogsz kikötni. És ezt halál komolyan giondolom. Ez a nő mindent csinál, de hogy nem szeret, az zicher.
2012. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam. Véleményem szerint nem szeret, csak a pénzed kell neki. És ez nekem is egyből feltűnt, hogy 3 hónapig nem veszi észre, hogy terhes? Ezt hogy? Én a helyedben szakítanék vele, fizetném a gyermektartást, és kész. Egyetértek a rokonaiddal, aki szereti a másikat, nem beszél vele ennyire csúnyán. És nekem az jött le, hogy kihasznált. A kapcsolat elején még lehet hogy nem, de így a vége felé már biztosan. És semmi bűntudatod ne legyen, te rengeteget dolgoztál értük, egy csomó mindent tettél a kapcsolatotokért.

Kitartást Zsombor!

2012. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Na elolvastam... Ember elhiszem, hogy ki vagy borulva, de ennek a 90% tökfölösleges információ, ráadásul zagyván megfogalmazva.


Tanácsolni csak annyit tudok, hogy menekülj. A nő nekem nagyon labilis lelki/szellemi/agyi állapotúnak tűnik, ráadásul egyértelmű, hogy pénzed jobban szereti mint téged. Nem csak, hogy nyugisabb lenne neked is külön, de a gyerek is jobban jár majd, ha a szülők nem egymást marják majd otthon.

2012. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő egy végtelenül önző hülye pic-sa, sajnos egy bizonyos kor fölött pláne gyerek után már nem változunk alapvető jellemvonásokban, rendetlen lusta nyafka maca de ami a legrosszabb hogy téged a vőlegényét/barátját/gyereke apját SEMENNYIRE sem tiszteli. Ha ezt elviseled akkor hiavtalosan is puhap-öcs leszel bocs. Tegyél magadnak egy szívességet és hagyd ott még most, gyereknek akkor is lehetsz jó apja ha nem vagytok együtt. Csernusnak vanak erről jó videói, röviden az h ha mivel te leszel az elsőszámú férfiminta a gyerekednek, ha a nővel maradsz és nyelsz midnent ezt fogja a ygereked is emgtanuli. Többet ártasz neki ha maradsz.
2012. júl. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!