Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szereljem le a barátnőmet...

Hogy szereljem le a barátnőmet akitől annő közösen béreltük a lakást és folyton engem piszkál, mert az exem nem fizet?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmtől béreltünk lakást 2 évig,tönkrement a kapcsolatunk én hazköltöztem a szülőkhöz,ő maradt az albérletben.Nagyjábol egy év telt el azóta és a barátnőm akitől annó a lakást béreltük,folyton engem piszkál vele,hogy az exem az utóbbi időben nem fizet rendesen,beszéljek vele,meghogy itt hagytam a nyakán egy ingyenélőt ,segítsek neki kirakni,stb.

Nem tudom, én nem akarok ebbe belefolyni,szerintem semmi közöm a dologhoz onnantól kezdve,hogy szakítottunk és elköltöztem,én már 1 éve nem lakom ott!De próbál bennem a lány lelkismeretfurdalást kelteni,hogy én okoztam neki a gondot...

Mondjuk nem a legeslegjobb barátnőm a világon,de jóban vagyunk már vagy 7 éve..



2012. jún. 25. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ilyen számító. Naná kell neki a pénz, és valahogy vissza akarja kapni. De ez nem a te sarad, neked ehhez már semmi közöd.

Hogyan:

-Szia! Nagyon sajnálom, hogy az exem nem fizet neked rendesen, de nekem már nincs befolyásom felette, mivel már egy éve nem lakom ott. Nem tudom felhívni sem, mert köztünk véget ért a kapcsolat. Mit szeretnék mit tegyek? Ennyi idő után csörögjek rá és követeljem tőle a bérleti díjat, ami téged illet? Kérlek ne hozz ilyen kellemetlen helyzetbe, remélem te is megérted, hogy elég nonszensz a kérésed.

Nos, az hogy 7 éve jóba vagytok, az egy dolog. Ilyen lehetetlenséget meg nem kérek senkitől, max megemlítem, de nem zaklatom vele. Szar ügy, de tegye ki ő, az ő lakása!

2012. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ráadásul nem is arról van szó,hogy egyáltalán nem fizet,vagy hónapokkal tartozna,de csak van amikor késik 1-3 hetet...Mert ő sem kapja meg a pénzét.

Amúgy nem vagyok rosszban az ex-el de azért...Ebből inkább kimaradnék na.

2012. jún. 26. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
azóta a mostani párod is már az exed?
2021. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!