Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most megkérdezzem tőle vagy...

Most megkérdezzem tőle vagy nem? Nem tudom!

Figyelt kérdés

20/Lány

Az a problémám hogy nekem van egy vőlegényem 22 éves és egy 5 és fél hónapos kislányunk már 4 hónapja külön élünk és most a párom anyukájának vérrögöt találtak a hasába és csak 2 és fél hét múlva fogják meg műteni és ő hazajött saját felelősségre a kórházból a párom meg most hazaköltözött a kislányomnak pedig ma bújt ki az első foga. A párom pedig fontosabb az anyja mint mi tegnap meg 40 fokos lázam volt este és nem tudtam kikelni az ágyból a párom pedig haza sem jött hogy segítsen a gyerekkel. Szerintetek mit mondjak neki hogy hazajöjjön valamikor vagy hogy mit csináljak hagyjam had pátyolgassa a mamit vagy mit csináljak? Ja és hozzáteszem hogy a vőlegényemnek 5 db öcsse van és mindegyik otthon lakik az anyjával.


2012. júl. 8. 16:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
Lépj le, és keress egy olyan pasit, aki férfi, nem anyuci kicsi fia.
2012. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Felhívtad egyáltalán, és elmondtad, hogy milyen rosszul vagy?
2012. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten megértem, mivel az anyja, de hogy hazaköltözik , éjjel nappal ott van és a gyerekére rá se néz...amúgy nem értem, 4 hónapja külön laktok, de anyukájának most találtak vérrögöt? vagy hogy van ez? akkor miért laktok külön 4 hónapja? nem kellett volna ilyen hirtelen ezeket a dolgokat bevállalni.
2012. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igen felhívtam és elmondtam ő meg azt mondta hogy ő nem tud mit csinálni vele. Letettem a telefont és szóltam a bátyámnak hogy jöjjön inkább át ő és ő pedig egyből jött könyörgés nélkül.
2012. júl. 8. 16:18
 5/25 A kérdező kommentje:

Hát az anyjának császármetszése volt és hátramaradtak vérrögök hasában.

Hát már van neki is munkahelye nekem meg szakmám érettségivel és saját lakásunk is van nem albérlet.

2012. júl. 8. 16:21
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
De akkor sem értem, most azért ment haza mert vérrögöt találtak a mamában és ez volt 4 hónapja, vagy 4 hónapja amúgy is külön laktok?
2012. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd meg miért nem segít neked. Végül is már gyereketek van, már felelősséget kell vállalnia értetek. Egy 40 fokos láz sem játék, pláne ha gyerekre is vigyáznod kell. Anyukája azzal a tudattal költözött egyébként haza a kórházból, hogy a fiának otthon van egy beteg felesége és egy pici babája? És miért nem mentek ti oda? valahol biztos elférnétek. Bár ha tesód már megoldotta akkor mindegy. De azért kérdezz rá hogy miért hagy téged egyedül.
2012. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
4 hónapja lakunk külön a mama meg azért jött haza a kórházból mert a párom öcssei csavarogtak és még csak ien 10 12 évesek
2012. júl. 8. 16:29
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
akkor a dolog úgy néz ki, hogy amúgy ti külön laktok, de van egy lakásotok, amiben csak te laksz egy közös gyerekkel,(!!!) és most még annyit se vagytok együtt, mint előtte mert a mama beteg?
2012. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Pontosan és az a kérdésem hogy most összebalhézzak vele a mama miatt és akkor az anyós utálni fog vagy mit tegyek?
2012. júl. 8. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!