Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most megkérdezzem tőle vagy...

Most megkérdezzem tőle vagy nem? Nem tudom!

Figyelt kérdés

20/Lány

Az a problémám hogy nekem van egy vőlegényem 22 éves és egy 5 és fél hónapos kislányunk már 4 hónapja külön élünk és most a párom anyukájának vérrögöt találtak a hasába és csak 2 és fél hét múlva fogják meg műteni és ő hazajött saját felelősségre a kórházból a párom meg most hazaköltözött a kislányomnak pedig ma bújt ki az első foga. A párom pedig fontosabb az anyja mint mi tegnap meg 40 fokos lázam volt este és nem tudtam kikelni az ágyból a párom pedig haza sem jött hogy segítsen a gyerekkel. Szerintetek mit mondjak neki hogy hazajöjjön valamikor vagy hogy mit csináljak hagyjam had pátyolgassa a mamit vagy mit csináljak? Ja és hozzáteszem hogy a vőlegényemnek 5 db öcsse van és mindegyik otthon lakik az anyjával.


2012. júl. 8. 16:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"nekem van egy vőlegényem 22 éves és egy 5 és fél hónapos kislányunk már 4 hónapja külön élünk".


Ebből nekem is teljesen az jött le, hogy a vőlegényétől élnek külön, ugyanis az anyós meg sem lett említve.

Pedig szerintem elég jó a szövegértésem... :)

Na mindegy.

Ennyit az OFF-ról.


Ha az öccsei mind kiskorúak, akkor teljesen helyénvaló, hogy inkább ott van, mint veletek, hiszen akkor ki gondoskodna róluk?

Emellett a testvéreket leszámítva is, ha anyukám ilyen beteg lenne, már ne is haragudj, de én is inkább vele lennék.

A láz nem halálos dolog általában, bár aláírom, hogy biztos nagyon rosszul voltál, de látod, neked is ott volt a tesód, aki tudott segíteni.

Egyből őt kellett volna hívnod, nem a vőlegényedet ugrasztani, mikor van nélküled is elég baja.

Attól, hogy ti egy család lettetek a picivel, még az édesanyja is ugyanúgy a családja marad.

Egy ilyen helyzetben inkább neked kellett volna/kéne toleránsabbnak lenned.

L/25

2012. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
8%

Ba.szd meg itt senki nem tud olvasni?

Ezt ríta:

"Hát úgy költöztünk külön hogy én a nagymamámék által örököltem egy 2 szobás házat és eladtuk építettünk a pénzből közösen egy házat és most ott lakunk de ő haza költözött az anyjához mert beteg és engem meg itt hagyott egyedül a nagy házba"

Magyarra lefordítva egyedül van egy házban, mert a pasikája hazaköltözött az anyjához.


Te meg kérdező fogalmazz már világosan, érthetően, vesszőkkel, vagy ne adj isten ponttal elválasztott mondatokban, mert így nem lehet érteni.

Sőt te magad sem tudod, hogy mit is akarsz kérdezni, ahogy látom!

2012. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Ebből nekem is teljesen az jött le, hogy a vőlegényétől élnek külön, ugyanis az anyós meg sem lett említve.

Pedig szerintem elég jó a szövegértésem... :) "


nah ennyi, én is ezért értettem félre, de a sok unaztkozós pi.csa mind leszavazgat, ami mondjuk nem izgat, csak így bizonyítják, hogy a mai női társadalom 80%-a hulladék...

2012. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

látod 72%-os én is jó nagy 0-át kaptam, pedig csak annyit írtam,amit a kérdező is... :)

Nem vagyok hasznos, pedig csak próbáltam megérteni, mit is akarnak kérdezni :D

Vicc! :)


Kérdező te pedig gondold magad abba a helyzetbe, hogy mi lenne ha a te anyád lenne nagyon beteg és neked kellene gondoskodnod az 5 kiskorú öcsédről...és máris rájössz hogyan is fogsz a pároddal viselkedni!

2012. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a papás-mamás, most már adj bele mindent, aranyom:)
2015. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!