Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fedél alatt mégis külön,...

Egy fedél alatt mégis külön, vajon működhet igy egy házasság?

Figyelt kérdés

Férjemmel 9éve elünk együtt,van egy 2,5éves kislányunk.A kapcsolatunk normálisnak mondható de semmi közös dolgunk nincs,ha elmegy a gyerek a nagyihoz egyikünk megy ere a másikunk arra,kerülgetjük egymást a házban.Válni nem tudunk,és szerintem a férjem nem is akarna.

Helyrehozni már nem szeretném ezt a dolgot inkább arra koncetrálnék hogyan tudnék magamnak és a lányomnak igy ebben a helyzetben normális életet biztositani.


2012. júl. 9. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nektek jó így, akkor igen...

Részemről ezt nem nevezném házasságnak, és nem tudnék így élni.

2012. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az hogy jó erős tulzás,de ez van.
2012. júl. 9. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:
én ismerek ilyet, aki együtt laktak mint albérlőtársak, ott is egy gyerek volt. Külön szoba, civilizáltan intézték a gyerek miatt. Amíg a nő be nem pasizott. Akkor elváltak.
2012. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi közös ! Úgy érted tényleg semmi?

Se egy beszélgetés se egy közös főzőcskézés se sex se semmi se egy közös séta??

Mikor kérdezted meg tőle , hogy kérsz egy kávét?


Egyébként nem működhet sokáig mert mindkettőtöknek vannak saját "igényetek" ...

Ha most még működik akkor nem mondtál el mindent.


Ökörköri

2012. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A gyerekkel kapcsolatos dolgokat megbeszéljük,néha beszélgetünk.Csak akkor vagyunk hármasban amikor a lányunkkal foglalkozunk.Egy ideje kettesben nem nagyon csinálunk semmit.Sex nagyritkán,főleg az én kezdeményezésemre.
2012. júl. 10. 08:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig nekem egyszer egy atya azt mondta kezdetben két dolog kell a jó házassághoz. - "A közösen eltöltött idő és a fürdőszoba szeretete." - És nagy igazság van ebben a mondatban. Pedig ők nem is házasodhatnak...:-)


Ökörköri

2012. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!