Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Németországban fogok dolgozni....

Németországban fogok dolgozni. Ti hogyan viselitek a család hiányát?

Figyelt kérdés

Két kislányom van (2-5 éves), és már most rettegek a gondolattól, hogy nem láthatom csak kb 2-3 havonta őket. Skype-olni tudunk majd szinte naponta, de az nem tudom elég lesz-e. Kint lesz velem a húgom is, talán úgy könnyebb lesz, nem tudom.

Ha van olyan, aki hasonló helyzetben van/volt, írjon már, hogy hogyan könnyebb elviselni a hiányukat?

Nagyon nehezen viselem a változásokat, már most pánikrohamok törnek rám, de sajnos muszáj kint dolgoznom, a családom jövője érdekében.



2012. júl. 9. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz, de sajnos a pénzért is meg kell szenvedni ahogy a szépségért is. Skype jó ötlet. Ennél többet nem tudsz tenni. Esetleg, ha kicsit megszeded magad akkor minden más-feledik hónapban eljöhetnek hozzád, utána meg Te mész haza.
2012. júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én könnyen viselem, minden nap 40-50 perc webkamerán való kapcsolattartás, gyakorlatilag nem is hiányoznak, hisz látom őket teljes képernyőn. 3 havonta járok haza, akkor max. 4 napra, nekem így ez megfelelő.
2012. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves második és megkérdezhetem azt,hogy ez a sok idő amit kinnt vagy és az a nagyon kevés amit itthon töltesz nem megy a kapcsolatotok rovására?Az én párom havonta 3 hetente jön haza,de nekem éveknek tűnik mire eljön a haza jövetel .Ő egy hétig van itthon az meg olyan hamar elmegy.Mi is kamerázunk mindennap így elviselhetőbb a hiánya viszont hiába látom és beszélek vele akkor is HIÁNYZIK.
2012. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én párom is kint dolgozik 3,5 havonta jön haza 12 napra. Mi is Skype-al próbáljuk megoldani de ettől függetlenül nagyon hiányzik.
2012. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gunzin válasza:

igy nehez, hogt csalad van mellet :(

en 20 eves vagyok, gyujtottem pezt es egyedul jottem amerikaba... jelenleg masfel honapja vagyok itt, nagyon jo eryem magam, jol keresek, es csoppet sem erzem a csaladom hianyat... bar en nem vagyok nagyon csalad centrikus...

szakacs vagyok, es sokat dolgozom, ez elvonja a figyelmem az e fajta gondolatokrol :))

en is ezt tudom neked ajanlani :))

2012. júl. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

7-ből 6 napot dolgozom, minden este skype-olunk, de amikor eljön a vasárnap, akkor végem. Olyankor csak pörög az agyam, és olyankor érzem azt, hogy mit keresek én itt.

De sajnos muszáj...

Én nem értem az olyan embert, akinek elég a skype, és nem hiányzik neki a gyereke/felesége...

Az olyan minek csinál gyereket?

Én beledöglök, hogy nem tudom megölelni, megpuszilni őket!

2012. júl. 25. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!