Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Megkapnank a vizumot Amerikaba...

Megkapnank a vizumot Amerikaba, ha 3 gyerekes csalad vagyunk, az anyuka munkanelkuli, es az apuka Nemetorszagban dolgozik minimalberrel?

Figyelt kérdés
Illetve az egyik gyermek tehetseges a zeneben, megkerestek mar kulfoldi zeneproducere. , a masik gyerkoc pedig felsofoku angol nyelvvizsgaval rendelkezik, es anglisztikas foiskolara jart. Szerintetek?
2012. jún. 16. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mire akarsz vízumot kapni?

Túristaként vízum mentesség van, munkára, tanulásra akkor adnak ha már van szerzödésed...


Hogy beengednek-e az országba a határon, már kérdéses, de szerintem nem. Az hogy ki milyen tehetséges senki nem nézi, amerika csak tehetségekböl áll, meg egy nem kell nekik. nekik adófizetö ember kell, olyan aki ha megakadna sem marad a nyakukon.

2012. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elsosorban ugye kikoltozni szeretnenk, aztan ott esetleg apolonoi allast(ugy tudom nagyon keresik oket) szerezni, a gyereket kozepiskolaba jaratni, a masik gyereknek allast szerezni, vagy szerezni meg egy diplomat. Barmi, csak meg tudjunk elni, mert itt nem megy!
2012. jún. 16. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok esélyetek van, kivéve ha a gyereket Amerikából keresi a zeneproducer. Gondolom nem vízumra gondoltál, hanem zöldkártyára. A gyerekek tanulmányai meg nyelvvizsgái semmit nem nyomnak a latba.
2012. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zöldkártya lottó. Amúgy meg nézd a kinti álláshirdetéseket, mert munkavállalóit tényleg csak akkor kapsz, ha van már szerződés.
2012. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jún. 28. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!