Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 vagyok és a szüleim gyakran...

14 vagyok és a szüleim gyakran veszekednek 2 hétben 1 szer néha összekapnak de nem akarom hogy elválljanak mit tegyek?

Figyelt kérdés
renget mindet intéztem annak érdekében hogy ne legyen veszekedés hogy kéne őket jobban összehozni mert apámnak van néhány sebe a hasán lábám de nem olyan durvák csak anyám találja ki ", hogy ő undoródik az ilyentől" válaszokat szeretnék? Hogy hozzam őket jobban össze

2012. júl. 9. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi de nem kell velük foglalkoznod... az, hogy 2 hetente egyszer összekapnak az semmi. Inkább örülj, hogy csak ennyiszer!
2012. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ehhez nincs sok közöd, sajna, rajtuk múlik. Néha veszekednek a házastársak, ez normális. Anyád meg hogyhogy undorodik a férjétől?? Nekem ez fura :S
2012. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"2 hétben 1szer néha összekapnak"

Aranyom...ennyi gyakorlatilag KELL. Ha nincs tányérdobálás, meg anyázás, megcsalás stb., akkor szerintem nincs miért aggódnod, teljesen rendben van, hogy egy-két dologban nem egyezik a véleményük. Nem lehet mindig mindent ugyan úgy gondolni. Amúgy szóba került a válás? Ha nem hallottad, hogy erről beszéltek volna akkor szerintem nincs miért aggódnod.

2012. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jah mert régen apának volt valami a lábán genyes de annak már nme genyes
2012. júl. 9. 12:18
 5/7 A kérdező kommentje:
de hallotam
2012. júl. 9. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha majd felcseperedsz, meg fogod tanulni, és tapasztalni, hogy nem minden kapcsolat tart örökké. Sajnos egy átlag magyar életében rengeteg a probléma - a stresszes munkahely, alacsony fizetés, magas számlák miatt -, és ha még otthon sem mennek flottul a dolgok, akkor bizony sok lehet a veszekedés. Te nem tehetsz semmit azért, hogy a szüleid továbbra is együtt maradjanak, ha már nincsenek köztük érzelmek, akkor akár csak szenvedés is lehet az együttélés nekik.

Amit tehetsz, az talán annyi, hogy leülsz külön apuddal és külön anyuddal, és elmondod nekik, hogy nem szeretnéd, ha elválnának, és gondolják át a dolgaikat. Kérd, hogy próbálják rendezni az életüket, és ha mindenképp veszekedni szeretnének, kérd, hogy úgy intézzék, hogy te ne halld.

2012. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ez egy értelems válasz votl persze az előbbiek is azok voltak , de még cask nem is a pénz miatt csak ugy unalmukból vezsekednek és én ezt nagyon unom...
2012. júl. 9. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!