Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az üknagyszüleim, és a dédnagy...

Az üknagyszüleim, és a dédnagymamám német volt. Van még bennem is valamennyi "német vér"?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyértelmű, hogy igen? -.-
2012. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Hát hogyne! Nekem meg a bal szememen van egy kicsi mongolredő(re utaló húzás az orrom mellett), erre mondta az unokatestvérem, hogy ez azt jelenti, hogy volt ázsiai ősöm. Azóta büszke vagyok rá. Valószínű ennek tudtaható be, hogy tetszenek az ázsiai lányok (is). :)
2012. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét szememen van mongolredő, de senki másnak a családban. Én azt hittem sokáig, hogy örökbe fogadtak.
2012. júl. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mi az a mongol redő?

Amúgy csak a szép szülőkig lehet örökölni.

2012. júl. 10. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Apukámnak az anyukája volt az.
2012. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az 1ik ágon az üknagyszüleid volt mind2 német, és a másikon volt a dédmamád német(mindhárman 100%-ban németek), akkor te 25%-ban azaz egy negyed részben vagy német..
2012. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!