Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok egy...

Most tényleg én vagyok egy szemét feleség?

Figyelt kérdés
A párommal 9 éve vagyunk együtt imádjuk egymást tényleg ezt nem csak úgy írom.Szerintem ő még sokkal jobban szeret mint én őt.Csak egyetlen dologból akad köztünk időnként veszekedés mégpedig,a párom barátjának az anyja miatt.3 éve a párom összehaverkodott egy utcánkbeli férfival.Aki az anyjával lakik családostul.Az öregasszony kezdetektől fogva ki nem állhat engem,bezzeg ezt csak a párom háta mögött mutatja ki,illetve most már jól belepiszkált a házasságunkba,de még ezt is úgy tette,hogy a párom észre sem veszi.Sajnos a fia rákapatta a férjemet az italra,a párom persze ezt sem ismeri be.Na nem durván iszik,de sokkal gyakrabban mint azelőtt.Ezt persze én nem hagytam szó nélkül és nem is fogom soha.Az öregasszony fülébe jutott a dolog és felhívott engem ,megfenyegetett,hogy kitapossa a belem és nagyon csúnya dolgokat mondott,még rám és,hogy mit fog velem csinálni amiért olyat mondtam,hogy párom a fia miatt iszik.Amikor a páromnak elmondtam,beszélt a haverjával aki annyit mondott,mit csinálhatna ő az anyjával,hisz mégis csak az anyja.Megkértem,hogy ezek után ne menjen át hozzájuk,de meglepetésemre azt mondta,hogy őt még az öregasszony soha egy szóval nem bántotta (na jah nem is fogja),aztán mégis megígérte,hogy nem megy oda.Egy hónapig nem ment át,aztán két napja nem jött haza munkából,hanem a haverjával megittak néhány sört a kocsmában,majd bement az én barátnőm férjéhez beszélgetni,felhívatott az én barátnőmmel,hogy náluk vannak.Két óra múlva felhívtam a barátnőmet,mert eszembe jutott valami,kértem,hogy küldje el a férjemmel ,mire nagy csönd majd közölte velem,hogy alig 20 percet voltak ott.Hívtam a páromat mire ő nagy nehezen felvette,közölte,hogy a haverjánál van és mikor emlékeztettem,rá,hogy megígérte,hogy nem megy oda letette a telefont.Én erre sajnos átmentem hozzájuk ott borozgattak a párom haverja a feleségével a haver egyedülálló húga és a párom.Persze erre én kikeltem magamból mondtam,hogy na most jöhet az öregasszony is kitaposni a belem végül le vénk...tam.Erre a haver húga nekem akart jönni,a párom közénk állt,majd végül a karomnál fogva kirángatott onnan.Az öregasszony meg egy szót nem szólt csak nevetett végig.Itthon azóta áll a bál ,a párom csak azt hajtogatja,hogy bezzeg én órákig ott lehetek a barátnőmnél és meg nem mehet át a barátjához,mert egyből cirkusz csinálok.Nem veszi észre azt az apró kis különbséget,hogy az én barátnőm családtagjai még egy szóval nem bántották őt,nem úgy mint az ő haverjának a családtagjai.Ráadásul én mindíg viszem magammal a gyerekeket a párom soha. Már arra is gondoltam,hogy az öregasszony a lányának akarja megszerezni a páromat.A párom meg mint a vak egér azt hajtogatja,hogy én nem veszem figyelembe az ő érzéseit,holott pont az én érzéseim vannak figyelmen kívűl hagyva.Már az is javasoltam,hogy költözünk el innen,mert már annyira ki vagyok ,de erről hallani sem akar.Ja és ne én keressek neki barátokat ezt mondja,ha megpróbálom más emberekkel is megismertetni.Már ott tartottam,hogy közöltem akkor elmegyek a gyerekekkel,de mintha ez sem hatotta volna meg.Azt mondta ,hogy ő igenis lekiabálta az öregasszonyt miattam,meg,hogy ő a haverjához megy nem az öregasszonyhoz,meg amikor a haver segített az bezzeg jól volt meg,hogy neki is kell néha egy kis kikapcsolódás,mert,hogy ő egész nap melózik munkába meg itthon,meg segít nekem meg minden és mégsem becsülöm őt annyira,hogy átengedjem a haverjához.Modjuk az,hogy a haver is jöhet és jön is ide elfelejti.Szerintetek is én vagyok a szemét feleség?Hogyan értessem meg vele mennyire fáj a viselkedése?
2012. júl. 10. 08:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Az egyedülálló hug nekem is gyanus...itt valami nem stimmel.
2012. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%

Őszinte leszek, nem bírtam végigolvasni, csak félig. De abból is látszik, hogy magadnak is hazudsz.

A párod azért iszik, mert inni AKAR. Pont. Nem barátok miatt.

Egy kapcsolat pedig mindig 2 emberen múlik: a férfin és a nőn, nem a haverokon, nem a haver anyján, nem az anyóson, nem a szeretőn. Rajtad és rajta...

Ha erre nem ébredsz rá nagyon sürgősen, tönkre fog menni a házasságod, bármennyire szeretitek egymást. Azzal, hogy itt vagy máshol hisztizel egyet, nem lesz jobb. Mert amit itt műveltél, az nem más, mint hiszti.

Erővel senkit nem tudsz sem megtartani, sem magad mellett tartani (és rávenni, hogy ne kocsmázzon). Viselkedj úgy, mint egy felnőtt nő, és akkor a párod talán nem inni megy a haverral, hanem veled tölti az estét. Mikor voltatok utoljára kirándulni, mikor játszottatok utoljára, mikor voltatok vacsorázni együtt, mikor mozdultatok ki?


Nem hiszem, hogy ha tényleg szereted a párodat, akkor vak egérhez kéne hasonlítanod meg barátokat keresni neki. Igaza van!! Borzasztóan megalázó rá nézve, amit művelsz, minden értelmes pasi menekülne. Semmi tisztelet nem látszik részedről az irányába. Nem vonjuk kétségbe, hogy van benned tisztelet, de hogy nem látszik, az biztos. És lehet, hogy ő sem látja...

2012. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom én még nem vettem észre,hogy a férjemet érdekelné a csaj,de sajna elég nagy múltja van neki és egy gyereke akinek apát keres.
2012. júl. 10. 09:03
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

Bla..bla..bla.. Miért fáj neked, hogy van egy haverja,akivel néha leül sörözni? Te írod, hogy nem "durván iszik", ameddig ez így van, addig nem szólhatsz semmit.


"Nem veszi észre azt az apró kis különbséget,hogy az én barátnőm családtagjai még egy szóval nem bántották őt,nem úgy mint az ő haverjának a családtagjai."


És ez rajtad múlik,ez a te érdemed? Megfordítva arról a párod tehet, hogy téged nem bírnak? Szerintem ezek alapján van okuk utálni téged, mert nem hagyod a párodat kikapcsolódni. Nem leiszi magát és erőszakoskodik, csak sörözget!!


"Ráadásul én mindíg viszem magammal a gyerekeket a párom soha"


Na ez is aztán fontos információ, ebből nem következik semmi.


"Szerintetek is én vagyok a szemét feleség?"


Ezek alapján igen


"Azt mondta ,hogy ő igenis lekiabálta az öregasszonyt miattam,"


És ennél többet mit tehetne szerinted? Azért ne legyen a barátaival, mert te nem szereted őket? Ez szerinted nem önzőség?


"A párom meg mint a vak egér azt hajtogatja,hogy én nem veszem figyelembe az ő érzéseit,holott pont az én érzéseim vannak figyelmen kívűl hagyva"


Mért jelen esetben te hol veszed figyelembe az érzéseit?

2012. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
64%

Az egyedülálló hug nekem is gyanus.. Az öregaszony meg 1 bolond k**** Már bocsi hogy ezt modom...

És nem te vagy a rosz.)))

2012. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Igaza van annak aki azt irja a férjed nem a haverja miatt iszik hanem azért mert inni akar!

A húgról csak annyit,ha az én anyámat le vénk..@nád kikaparnám a szemed és nincs az az ember aki megállitana.Jogos volt hogy neked akart menni.

Ha a párod annyira szeret mint ahogy állitod a nő hiába probálkozna ezt te is tudod,ergo tőle nem kellene tartani.

2012. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem igazad van,ha annyira ragaszkodik a párod a haverjához,találkozzanak máshol,nálatok esetleg,ha az én párom haverjának a családja vagy bárki nem kedvelne engem,szerintem nem menne hozzájuk többet,sőt.
2012. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Kedves 9:07-es.Így is elég hosszúra sikerült így csak a az utolsó esetet írtam le,de van még itt némi dolog ami igenis az öregasszony mesterkedése olyan helyeken lát ahol nem is vagyok,persze nem ő mondja el a páromnak,hanem a fiával mondatja el,persze,hogy a párom hisz neki.Azt terjesztette a faluban,hogy a fiam 8 tantárgyból bukott,holott ez sem igaz.Anyósom előtt teljesen eláztatott amikor a párom öccse vett tőlük egy számítógépet és anyósom is elment hozzájuk,azt mondta anyósom nagyon csúnya dolgokat mondott egyebek között,hogy k... voltam és csak azért mentem a fiához,hogy eltartassam a két gyerekemet.És ami a legjobban fáj,hogy átment hozzájuk a fiam (6 éves)játszani.Kb 20 perc után hazaküldték.Amikor másnap sétáltunk a párom a gyerek és én megkérdezte a gyerektől,hogy miért nem maradt ott még.Amikor mondtam,hogy azért mert ők hazaküldték akkor megkérdezte,hogy Gyurika hát miért hazudsz,holott a fiam nem szokott hazudni.
2012. júl. 10. 09:28
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, de én ezt nem tudom végigolvasni.

Az első harmadáig eljutottam, és már ott sem értem, hogy hogy a csudába kerül a ti életetekbe egy haver anyukája!?!?!

Azért ezen már önmagában érdemes lenne elgondolkodnod...

2012. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen igazad van. Mint egy osszeeskuves, amit csak a ferjed nem vesz esZre. De ha nem fogja megerteni es valtoztatni, valtoztass te, mert beleorulsz! Ne ess abba a hibaba, hogy elsz a mukodo eletedbe, akkor ia, ha as ROSSZUL mukodo. Remelem erted, hogy ertem!
2012. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!