Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednétek egy 13 éves kislány...

Engednétek egy 13 éves kislányt a 14éves barátnőjével éjszakai strandra?

Figyelt kérdés
Volt egy ilyen helyzet egyszer.A 14 éves lány anyja elengedte erre a fürdőzésre a gyerekét,Ő pedig otthon aludt nyugodtan.Mit gondoltok erről?
2012. júl. 10. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem biztos, hogy otthon aludt nyugodtan lehet, hogy ez csak feltételezés valójában aggódott rendesen a lányáért, de nem akarta bezárni a kislányt. Ez is egy hozzáállás, de szerintem felelőtlen. Éjszaka két tizenéves ráadásul lánnyal bármi megtörténhet.
2012. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem.

Az ilyen anyák miatt van a sok riherongy fiatal lány.

2012. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
a lány mondta nekünk mikor megkérdeztük,hogy és anyu mit csinál otthon?.Akkor mondta hogy alszik
2012. júl. 10. 11:33
 4/15 Orlando Dos Santos válasza:
100%

Lányos apa vagyok, ami többek szerint "külön állatfaj". Az apák mindent. Persze,hogy nem szeretném sehova, se buliba, se ilyenekre, dehát.... sajnos úgysem tudod megakadályozni. Legfeljebb azt éred el, hogy hazudni fog, de mégis elmegy. Az jobb? Szerintem nem.

De én "csak" apa vagyok, az anyák lehet, hogy másként gondolkodnak, az apák (állítólag) sokkal engedékenyebbek a lányukkal. De azt vedd figyelembe, hogy lehet, hogy engedékenyebbek vagyunk mint az anyák, de cserében picit talán őszintébbek is velünk a lányaink. A világ így működik.

2012. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Én az enyémet biztosan nem engedném. Éjszaka sehová. Olyan világot élünk, ahol még nappal is félteni kell a gyerekeinket, nem hogy éjjel. Lányokat főleg. A környékünkön a napokban egy 9 (!) éves kislányt erőszakoltak meg nem messze az otthonától. Én már akkor rettegek ha sötétedés után ér haza a lányom (ő most 14éves)

Max úgy engedném el, ha én is megyek. Persze nem lógnék rajta, messzebb lennék. Vagy felmérném a terepet, mennyire biztonságos a hely, én vinném oda és én mennék érte, ha megunják a strandot. Biztos nem hagynám éjjel bóklászni.

2012. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
én sem engedném ilyen fiatalon ha lesz gyerekem.. akkor inkább én is velük megyek és figyelem őket messziről ..:)
2012. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Biztos, h nem. Nagy felelõtlensèg egy 13èves gyereket fiuval este strandra engedni. Ha a lànyom 16lenne akkor is elgondolkoznák rajta, h engedjem e vagy sem. Még ha nappal menne ismerôsökkel (nem csak ketten) akkor lehet, de tuti minden percben hivnàm.
2012. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%

Nem nem engedném el, 13 évesen még igencsak gyerek, majd 16 évesen mehet ide oda amoda, de addig sehova.



Mégse hozták be azt, hogy felnőtt felügyelete nélkül 18 év alatti nem járkálgathat az utcán éjszaka?!

2012. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
NEM!!
2012. júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
NEM!!! Titokban figyelném őket, tuti.
2012. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!