Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha valaki a barátnőj...

Normális, ha valaki a barátnőjével mindig úgy szexel, hogy a gyereke is a közelben van?

Figyelt kérdés
Az unokatesómnak besegítek, mert egyedül neveli a kisgyerekét, mióta a kicsi anyja lelépett. Van most egy fiatal barátnője, aki mindig nála van, de úgy történnek az együttlétek, hogy a gyerek abban a szobában van, csak egy függönnyel leválasztott részben, ami a szobából nyílik. Ezt én onnan tudom, hogy mikor egyszer ott voltam, épp látszott, hogy "jókedvük" volt, de a gyerek meg aludt a kis helyiségben. És mikor finoman rákérdeztem, mondta, hogy ez nem olyan nagy dolog, így szokták, mert a gyerek úgysem fogja még fel (4 éves). Szerintetek ez tényleg normális, vagy azért másképp csinálnátok? Én 3 évesen azt is megjegyeztem, mikor a nagynéném a barátjával csókolózott a nappaliban, mikor rámvigyáztak.
2012. jún. 17. 22:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%
A gyerek még kicsi. Ha nincs máshol lehetőség akkor igen, normális hogy a gyerek alszik akkor élnek nemi életet. Sok család csak 1 szobás lakásban élnek gyerekkel. Nemi életet nekik is élni kell..
2012. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
Nem normális, ha ott nyögnek és ott van mellettük a kicsi is. Annyira már nem kicsi, hogy ne fogja fel, mi zajlik.
2012. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%

élnek is... túl sokat is...

Nem normális, a 4 évesnek most írják a beutalót a gyerekpszichológiára.

2012. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
Most mégis hol szexeljenek?Nem mindenkinek van 60 szobás palotája
2012. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
55%
Alszik a gyerek nem?? Akkor ő semmit nem lát ebből. Mégis hol szexeljenek??
2012. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
62%
Ebből csak manapság csinálnak problémát. Szerinted régen a parasztcsaládoknál, ahol mindenki egy szobában aludt, hogy éltek nemi életet? Ott még függöny se volt, mégsem sérültek a gyerekek.
2012. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mondjuk a lánynál. A gyerek kicsi, de nem hülye és számomra azért okoz némi aggodalmat ez a dolog, mert a függöny is átlátszó és rájuk láthat teljesen.
2012. jún. 17. 23:14
 8/27 anonim ***** válasza:
55%
Rohadtul nem tartozik egy négyéves kisgyerekre, hogy apa hogyan tolja az orált/anált. Akit érdekel a gyermekpszichológia az keressen rá a "természetes szemérem kialakítása" címszóra egy szakkönyvben. Igenis sérül az a gyerek!
2012. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is lett öcsém pedig akkoriban csak egy szobánk volt...sohasem vettem semmit észre és teljesen normális ember lettem.....
2012. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

Most komolyan. Ha alszik a kicsi gyerek akkor mi a gond? Ha csak 1 szoba van akkor hol szexeljenek? Ha a lány szintén 1 szobás lakásban él a szüleivel akkor hol csinálják??

Mi ketten vagyunk testvérek. Mindig is 1 szobás lakásban éltünk. A szoba egyik végében aludtak a szüleink, a másik végében mi a tesómmal. Soha nem vettük észre hogy szexelnek,mert már rég aludtunk..Az biztos hogy éltek nemi életet mert ha anyu nem vetélt volna el akkor többen lettünk volna tesók.

Meg hát odavoltak egymásért a szüleim..

Tényleg most csinálnak ebből gondot..

2012. jún. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!