Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti meg engednétek,...

Szülők ti meg engednétek, hogy lányotok együtt aludjon a barátjával?

Figyelt kérdés
a fiút régóta ismerjük és 19 éves, a lányunk meg 17 lesz.
2012. jún. 18. 00:17
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha megbizonyosodtok róla, hogy mindent tud a szexről, meg a fogamzásgátlásról én meg engedném. Az csak egy együtt alvás, szexelni meg bárhol lehet, ha ellene vagytok, úgy is megtudják oldani. Így legalább nekik is jobb. Amikor nekem volt az első barátom és nem engedték meg, hogy vele aludjak, akkor is mindig szinte átmentem hozzá éjjel. Náluk alapból együtt aludhattunk, ami már kellemesebb emlék (nem a szex miatt)

20/L

2012. jún. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
89%

Biztos le leszek pontozva, de engem már 16 évesen is engedtek együtt aludni a barátommal. Anyukám nem úgy vélekedik, hogy ez a "felnőttek kiváltsága", na meg ő is tisztában van vele, hogy szexelni nappal is lehet.

Volt olyan, hogy csak együtt aludtunk, mert még nem akartam vele lefeküdni.

Anyukám meg megbízott bennem, na meg ugye "hazudni tanít aki tiltással nevel" alapon... mondjuk én soha nem hazudtam volna édesanyámnak.

Azóta is együtt vagyunk a barátommal, immáron 2 éve, és szeretjük egymást.

Szerintem ők is elég idősek már az együtt alváshoz, bár azt nem írtad mióta vannak együtt. Két hét után én sem engedném. 18L

2012. jún. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
88%
igazat adok az 1őnek. ha sexelni akarnak,azt máshol is megtehetik. inkább azon aggódj,h jó társaságban legyen és ne essen baja.
2012. jún. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
15 hónapja vannak együtt!
2012. jún. 18. 00:30
 5/40 anonim ***** válasza:
88%
Igen, engedtem is. Az elsőidőben tényleg csak aludtak :) aztán már nemcsak.De tudtam,hogV mindent tud a védekezésről ezért nyugodt voltam.
2012. jún. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen megengedném.
2012. jún. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
84%
Persze! Én is engedném.
2012. jún. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
73%
Már régrossz, ha ehhez az engedélyem kell. "Ha tiltva nevelsz, hazudni tanítasz"
2012. jún. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%
engem akkor engedett anyu a kedvesemmel aludni, amikor, az ő szavai szerint "kapcsolatnak látta" a kapcsolatunkat. lefordítom: amikor úgy látta, h mind a ketten komolyan gondoljuk a szerelmet, és nem csak úgy vagyogatunk. ekkor voltunk együtt fél éve. addig sokat civakodtunk, csiszolódtunk, és akkorra nyugodtunk meg. 17 voltam.
2012. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Dottorre ***** válasza:
87%

Én ugyan nem vagyok még szülő, de biztos vagyok benne, hogy engedném a dolgot (vagy engedni fogom:P). Inkább legyenek itthon, mint ki tudja, hogy hol, ráadásul egy 15hónapos kapcsolatban egy általad jól ismert sráccal van együtt, és ha jól tippelem már régen nem kell féltened a lányod "ártatlanságát". Az egyetlen ellenérvem, ami most így hírtelen eszembe jut, hogy te is fel fogod fogni, hogy a kislányod hírtelen már nem is olyan kicsi... ez pedig szerintem jót is tehet a lányod megítélésének (saját emlékeim alapján).

25F

2012. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!