Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednétek, hogy a lelkileg...

Engednétek, hogy a lelkileg nagyon érzékeny lányotok TVr tehetségkutatóba jelentkezzen?

Figyelt kérdés
16 éves múlt a lányom és kicsi kora óta énekel.Több versenyt is nyert már és elismerték a hangját. Egyik nap azzal állított haza,hogy jelentezni akar a The VOICE című új tehetségkutató műsorba. Viszont én tudom róla,hogy nagyon érzékeny a lelke és mindent nagyon a szívére vesz mindíg, ha pedig esetleg bekerülne ...biztos érnék kritikák.Nem tudom mit kéne tennem.Ti engednétek,hogy kövesse az álmát vagy még óvnátok? Hagyjam hogy már a saját lábán álljon?
2012. júl. 10. 12:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

én elengedném, annyira csak nem anyámasszony katonája, meg szerencsétlen hogy bedepressziózik a kritikától...

hadd edződjön


én ritka nagy szerencsétlenség voltam gyerekkoromban, szégyenlős , tutyi mutyi de magamnak lett elegem ebből 14 évesen és a sarkamra álltam :) akarat kérdése.

2012. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ő ezt örökölte.Az édesapja is ilyen volt és mai napig ilyen érzékeny persze ez nem egyenlő a tutyimutyisággal csak a legapróbb kritikát is nehezen viseli.A média pedig a hasonló emberekre szokott ráakaszkodni...még gondolkodom rajta...
2012. júl. 10. 13:44
 13/15 anonim ***** válasza:

pedig aki szeretne népszerű, elismert lenni a szakmájában, annak bizony viselnie kell a kritikát. ezt jó ha tudja.


a legtöbb ilyen "tehetségkutatóval" az a baj, hogy egy ideig marhára fut a szekér az énekeseknek, de amint jön egy újabb műsor, a régiek le vannak ejtve. ez afféle 15 perc hírnév.


nem azért nem engedném, mert nem bízom a tehetségében vagy a hangjában, hanem azért mert a showbiznisz kemény világ, és belülről nem ugyanaz, amit kívülről lát az ember. 16 évesen még nagyon fiatal az ilyesmihez.

érettségi után talán, hiszen onnantól felnőtt ember, a saját életéért felel.

2012. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lettem így lepontozva. Egy 16 éves gyereknek az iskolapadban van a helye, nem egy tv műsorban. Én nem engedném, hogy valami olyasmiben vegyen részt, ami nem fér bele az idejébe, márpedig ez biztos nem férne.. Érettségi előtti két évben áll, itt már beleszámítanak a jegyek a felvételibe, ne a tv-be menjen hülyét csinálni magából, hanem menjen tanulni.
2012. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pofont kapni fog az Élettől, nem is keveset. Persze, nem a mélyvízbe kellene ugrania rögtön, de hadd menjen. Majd megtanulja, így fog megerősödni.
2012. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!