Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyám? Miért...

Miért ilyen az anyám? Miért nem áll ki a húgommal szemben?

Figyelt kérdés

A húgom iszonyúan viselkedik, és mégsem hajlandó a sarkára állni vele szemben. Azt mondja hogy azért, mert ő egy "gyengébb típusú ember".

Például olyan szokott lenni, hogy nem akarja, hogy sokáig kint maradjon az utcán, és mégsem bünteti meg, ha hajnalban jön haza. Vagy hogy nem kap büntetést azért se, mert a pénztárcájából (és az enyémből!) lop, és aztán ruhát vesz rajta, pedig KÉT szekrénye van tele ruhával, vagy Mekibe megy belőle a barátnőivel. És undorítóan beszél, minden második szava ba**dmeg, meg azt mondja anyunak, hogy kapja be, mert csak egy hülye ge*i, ilyenek. És hetente jön haza az új barátjával, össze-vissza du.gnak meg piálnak.

És emiatt jönnek a veszekedések folyton és már utálok itt élni, mert utálom a veszekedéseket, és el akarok költözni de nem lehet :( Mit csináljak? Miért ilyen az anyám? Legszívesebben meggyilkolnám a húgom, mert csak tönkreteszi az egész családot!

(Ő 13 éves, én 17)



2012. júl. 11. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
13 évesen nemi életet él a hugod??????
2012. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

13évesen hajnalig van kint az utcán, piál és össze-vissza kefél...??? Ez szép! Márpedig anyukádnak nagyon-nagyon hamar a sarkára kéne állnia,mert ez a "nevelés" nem vezet semmi jóra!

Tökéletesen érthető,hogy eleged lett! Apukád mit szól ehhez? Te hogy-hogy normális lettél?

Egyébként mivel te vagy a nővére, ugyan úgy jogod van picit megnevelni...

Így max vagy narkós vagy ri.anc lesz belőle,vagy mindkettő. Ezt azért csak meg kéne előzni...

2012. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
74%

anyud és apud eggyütt vannak ?

a válás után szokott ilyesmi történni.

Sajnos a kishugod nem kapta meg az anyai szeretetet amikor kellett volna és ez lett belőle.

2012. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
ha anyud nem neveli neveld te
2012. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A helyükben már az első alkalommal, amikor így beszélt velük a csaj, úgy szájba vágtam volna, hogy többet eszébe se jutnak ilyen szavak. Bár ha nekem a tesóm használna ilyen kifejezéseket meg ilyeneket mondana anyáéknak, én vágnám szájba, meg se várnám, hogy ők csinálják. A szüleid hibája, hogy mindent ráhagynak, nem korlátozzák, engedik mindenféle idiótával barátkozni, nem figyelnek rá eléggé. Gondolom, téged se neveltek másképp, te se nekik köszönheted, hanem legfeljebb a szerencsének, hogy normálisabb vagy, mint a húgod. Ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni, legfeljebb ha sikerül meggyőznöd a szüleidet, hogy változtatni kell. Egy 13 éves gyereknél talán még nem késő, ha még most a kamaszkor elején a sarkukra állnak és elkezdik normálisan nevelni.
2012. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
jesszus..Pénztárcát szekrénybe, kulcsra zárni, a hugodnak nagy pofon, a pasijait meg 1 szál f.ba az utcára, jah és 10 után zárjátok az ajtót, ne tudjon bemenni...
2012. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen szexel és nem szólják meg?:O Pénzt lop nem még hogy, tőled de anyukádtól is?! És őt nem is érdekli? Te jó isten hova jutott a világ.Az meg a minimum, hogy nem beszél úgy a gyerek a szüleivel ahogyan fent leírtad.Beszélj anyukáddal erről és ha nem akar változtatni hát próbáld meg te. Előttem írták, hogy zárjátok e az ajtót és a pénztárcát ez egy jó ötlet.Én gyerekemnek ezt még a te korodban sem engedném nem még hogy 13 évesen..
2012. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
De miért ilyen anyukád??? Nem veszi észre, hogy tönkre teszi magát a 13 éves lánya??? :((( Nem a hugod hibája! Ha nincs megbüntetve meg nem beszéli meg vele anyukád akkor persze, hogy csinálja! Ez anyud hibája 25/L
2012. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen piál és b*szik orrba-szájba.. hát gyönyörű.. lehet, hogy én vagyok régimódi, de ennyi idősen eszembe se jutott volna piálni.. pasizni meg végképp nem.. én ennyi idősen még játszottam és kb 7-re már otthon kellett lennem( max 8 :D) ez ellen nem tudsz mit tenni, max annyit, hogy ha észreveszed, hogy tőled is lop, vagy veled beszél ilyen stílusban úgy szájba vágod, hogy kiesnek a fogai..xd amúgy meg nem is haragudj, de ha anyád ennyire nem tud gyereket nevelni, hogy erre a viselkedésre csak az a reakciója : " mert én gyengébb típusú vagyok", akkor maximálisan megérdemli, hogy a gyerek így beszéljen vele.. ha normális nevelést kapott volna még csak eszébe e jutnának ilyen dolgok.. úgyhogy csak téged tudlak sajnálni, anyádat egyáltalán nem!.. lehet, hogy ténlyleg az lenne a legjobb megoldás, ha elköltöznél, amint megteheted.. aztán "egyék csak meg egymást"...
2012. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
a lopásról le kell szoktatni. a piával és a szexszel semmi gond 13 évesen (bár törvénytelen). 8.ban én is állandóan be voltam rúgva.
2012. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!