Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha veszeked...

Miért van az, hogy ha veszekedek a hugommal anyám mindig neki ad igazat attól függetlenül hogy kinek van igaza, nem vagyok gyerek és ez nagyon nem helyénvaló, van ötletetek miért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom miért lehet ez, de ha te tudod hogy az adott dologban neked van igazad akkor szerintem ne bánd ha anyukád nem így gondolja hanem a tesódnak ad igazad, neked legyen több eszed hogy ne foglalkozz vele. Anyám nagyon sok esetben kiáll a bátyám mellett holott úgy érzem nekem van igazam, sajnos ez van. Próbálj meg nem veszekedni a húgoddal...olyan sokszor :).
2011. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te vagy a nagyobb hangú és ezért a gyengébb védelmére áll?

Mi lenne, ha nem veszekedéssel oldanátok meg a problémátokat, hanem egyszerűen megbeszélnétek, normális hangnemben. Lehet, hogy nem is avatkoza a dolgotokba anyukátok!?

2011. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nálunk is hasonló helyzet volt anno.


"van ötletetek miért?"

mert te vagy az idősebb és neked mindig engedned kell ha nincs igazad akk is. akk van probléma ha ez átesik a ló túloldalára. akk is engedsz mikor nem szabadna. ő is meg te is csak hátrányt szenvedsz a későbbiekben. te akk is engedni fogsz mikor nem szabadna ő meg akk is pampogni fog mikor nincs is igaza.


ez anyai ösztön nem lehet vele kezdeni semmit.


megszoksz vagy megszöksz.


nem írtad le mivel kapcsolatban enged neki. talán könnyebb volna megfelelő választ adni ha írnál példát/példákat hogy ismerjük a körülményeket. az is lehetséges h te épp kamaszodsz aztán mindenen besértődsz és ezt legjobb jóindulatommal mondom.

2011. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
...senki nem tudja mit szenvedeeeek...
2011. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk is mindig ez van:S
2011. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21:26, én nagymamámmal szoktam veszekedni (elég gyakran), és akkor is mellette áll ki anyu, ha egyértelműen nekem van igazam. Sőt, néha - mikor nagymamám nem hallja - megmondja nekem, hogy igazából velem ért egyet. Ez mi? Tudtommal kettőnk közül nagyanyám az idősebb, mégis nekem kell engednem. Vagy már olyan szinten meg kell adnom a tiszteletet, hogy a saját igazamért sem állhatok ki ellene?
2011. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

21.26os vagyok

21.45ösre a válaszom.

a női ösztönök bonyolultak. én megpróbáltam a legjobb tudásom szerint válaszolni.


lehet anyukád mérlegelt. neked ad igazat vagy anyukádnak. lehet h az ideiglenes "béke" miatt ad neki igazat mikor neked van igazad és az is lehet h nem mer szembeszállni a nagymamáddal. itt is azt mondom ismerni kéne a körülményeket.

2011. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy nem mer szembeszállni vele, ugyanis nagymamám szinte szentírásként tekint anyukám szavaira. Az "ideiglenes béke" reménye sem valami sanszos, mivel anyu már ismer annyira, hogy tudja, úgysem állok le, míg nem ismerik el, hogy - legalább részben - nekem van igazam.
2011. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!