Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Az anyám elolvasta a...

SOS! Az anyám elolvasta a naplómat!? (lent)

Figyelt kérdés

Nem volt benne igazábol semmi kemény ,de pl az anyám eddig ugy tudta h nem beszélek "csúnyán".. Ami igaz , egyetlen csúnya szó volt az elején , azt nm mondta h elolvasta de megemiltette h milyen csúnyán beszélek .. A mondat: qurva meleg van.. Az anyám : csunyán beszélsz pl h qrva meleg van.. Na mit csináljak??? Segitség !

Hagytam benne üzeneteket neg egy hosszu irást , amit igy "magamnak" írtam d persze neki szánom ,nem lakatos naplom van , uj helyre költöztettem nem tom h megtalálja -e.. :( Mit csináljak?



2012. júl. 8. 23:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%

Fogadd el a múltat úgyse változtathatod meg.

De amugy gyere át megbeszéljük :D

2012. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég fura hogy csak így beleolvas. húú nagyon kiakadnék, az a minimum hogy a gyerekem gondolatait amiket nem akar megosztani mással, azt nem olvasom el. Elég durva amit csinált, nem igazán tartja tiszteletben hogy neked is lehet magánszférád. Szerintem beszéld meg vele, hogy ne nézegesse a naplódat...
2012. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
írj egy lapra durva dolgokat, hogy pl lehet terhes vagy, szerelmes vagy egy tőled 20évvel idősebb pasiba, aki el akar szöktetni...stb így egyből meglátod az arcán ha elolvasta:DD
2012. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tudom hogy disznóság amit művelt ,de nem akarom abbahagyni naplóirást... És még valami : mit csináljak a már betelt naplóimmal?
2012. júl. 8. 23:41
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyú nagy disznóság!!! Mégis hogy képzeli? Undorító és gerinctelen, hogy a hátad mögött matat a cuccaid közt! Húú, de kiakadnék, ha az anyám ennyire nem tartana tiszteletben! Minimum, hogy beszéld meg vele, szépen, nyugodtan (legalább te tiszteld meg).
2012. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Na pl ezért baromság naplót írni...
2012. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
én elraktam az ágyam ágyneműtartójába. senki nem néz oda be, csak én és ott biztonságban van.
2012. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Én ezért vezetem elektronikusan, vagy megfelelő program jelszóval levédve, vagy pár motoron van lehetőség privát blog létrehozására, amihez csak a szerkesztő fér hozzá, ehhez meg persze tudni kell a felhasználónevet/jelszót.

Vannak, akik szerint ez a módszer személytelenebb, viszont egy informatikusnak más szóba se jöhet :D

2012. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
4%
Ne írj naplót. Időpocsékolás...
2012. júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Írj blogot!
2012. júl. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!