Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti elengednétek,...

Szülők ti elengednétek, lányotokat a nyáron, Balatonra dolgozni?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy mennem a barátnője (18 éves) és már előző évben is dolgozott ott, és régóta ismerik egymást a lányommal, és a lányom barátja (19 éves) őt is már régóta ismerjük és jóba vagyunk vele is!
2012. jún. 17. 23:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%

A lányod hány éves? Ő is ennyi, mint a barátnője? Mert akkor már szerintem szó nincs elengedésről :)

Meg amúgy is, nem egyedül menne, ráadásul a barátnője már dolgozott is ott, szóval miért is ne mehetne? Legalább hasznos dolgot is csinál a nyáron.

2012. jún. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
lányom 16 és fél éves :)
2012. jún. 17. 23:46
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
16 évesen nem engedném el..
2012. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%

én sem engedném el...


dolgozzon a lakhelyén

2012. jún. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%
és énsem. kicsi még:) majd ha 18 lesz:)
2012. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%
nem
2012. jún. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
Első vagyok. Ja, hát így én sem igazán engedném el. Inkább keressen nyári munkát otthon, valami csak akad, még ha nem is folyamatos, meg nem is lehet annyit keresni, de két év múlva ráér Balatonra menni dolgozni, most még ne menjen szerintem se.
2012. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
én sem engedném.
2012. jún. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem engedném el, de nem is gondolkodnék rajta! Dolgozzon a közelben, ha van lehetőség rá.
2012. jún. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

Elengedném, azzal a feltétellel, hogy naponta kétszer bejelentkezik telefonon. Ha BÁRMILYEN bajba kerülne, akkor vagy ő vagy a barátnő/barát telefonáljon és kocsiba ülök, elmegyek érte.


Én szintén ennyi idős voltam balatoni munkánál, ráadásul egyke lány. Egy barátnőmmel mentem. A fentieket kötötték ki a szüleim. Mondták, hogy megbíznak bennem, de ha bármi, tényleg bármi történne - italtól rosszul leszek, drogot kipróbálnék - azonnal szóljak nekik. Nem leszek megdicsérve, de lecseszni sem fognak, segítenek. Ha kell, hajnali kettőkor is csörögjek, apám kocsiba ül és egy órán belül ott lesz értem.

Betartottam mindent, naponta kétszer telefonáltam - akkor mindig megkérdezték mi újság, mit csináltam. Valami náthát összeszedtem ott, apámmal vitatkozni kellett, hogy ne jöjjön értem, kikezelem C-vitaminnal meg pihenek, nem életveszély, csak orrot kell fújnom állandóan.

Némi alkoholt ittam, de már akkor kiderült, hogy két pohár bortól bármilyen testhelyzetben elalszom :) A barátnőm felébresztett, bekísért a szállásra, beborított az ágyba és hagytak aludni.

Másnap reggel konstatáltam, hogy max egy pohár bor és kávét is iszok mellé. Ezt nem is léptem túl később sem - ennyi bírom az alkoholt, ez van.

2012. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!