Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Idegesit és...

Miért van ez? Idegesit és ezen nem változtatni ( mert nem tudok és már igazából nem is akarok ) hanem szabadulni hogy tudok.

Figyelt kérdés
16/F,(emosvagyok) van egy tesó most lett 17 éves én vagyok a fiatalabb ( 16) és olyan érzésem van mintha kirekesztve lennék, egyszerűen szörnyen szar itthon lenni és nem azért mert nincs étel vagy nincs tető a fejem felett hanem elitélnek kiközösítenek mintha nem is lennék!!itt konkrét példákat is tudok mondani alappvető dolgokat megkap én többszörí kérésre se , a szüleim muter: ordít de mindig mindenért INDEGTÉPŐ , IDEGESÍTŐ fater: iszik mindent megtilt bár verni nem ver...mindent megvonnak tv telefon számittógép ( én a feszültségem pc-k be vagy szabadidővel vezetem le ) de ezek is megvannak tiltva legtöbbször értelmetlen dolgok miatt ( pl nem etted meg az ebédet, nem segitettél stb ) mint már emlitettem az a k.baszott elitélés idegesit és ha ezt mondom nekik oda se figyelnek...depressziós vagyok, feszült legtöbbször szétverek valami sz.rt a házba h megnyugodjak de persze azért is megszidnak...évek óta igy van...mindenkinél máshogy van a türőképesség...de a kérdés tulajdonképp az h h tudok innen ''elmenni'' ( nem szökésre vagy hülyeségekre gondolok h öld meg őket vagy ilyenek)...
2012. júl. 12. 01:46
 1/3 anonim ***** válasza:

És szerinted anyádéknak jó egy emo-ssal egy fedél alatt.

Kicsit kapd már össze magad.

2012. júl. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Ó te szegény! Látom még a Magyar Helyesírás Szabályai c. könyvet is elvették tőled.
2012. júl. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szóval te szétversz dolgokat a házban és azon csodálkozol, hogy nem simogatják meg a kis buksidat ilyenek miatt?

Ugye te sem gondolod ezt komolyan? Viselkedj normális ember módjára és akkor lehet, hogy a szüleid sem fognak veled üvöltözni.

2012. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!