Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csendes vagyok, nincs önbizalm...

Csendes vagyok, nincs önbizalmam, és ezen változtatni akarok. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok kérlek hogy én ilyen típus vagyok és fogadjam el magam,mert nem tudom és nem is akarom. Nem tudok így élni, barátok nélkül úgy hogy folyamatosan szorongok.
2012. máj. 1. 15:55
 1/6 A kérdező kommentje:
16 éves fiú vagyok.
2012. máj. 1. 15:58
 2/6 zzoli23 válasza:
100%

Te biztosan nem ismered a vonzás törvényét!

Kérlek olvass róla, nézz videókat, ismerd meg!

Az egész életed megváltozik.(ahogy az enyém is, mióta ismerem)

2012. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, én is ilyen voltam kb 15 éve koromig, de hálisten megváltoztam a barátaimnak köszönhetően :)
2012. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is, gondolkodj el azon, miket szeretsz csinálni, ha pl. olvasni, filmet nézni, akkor gondolkodj el mélyebben azon, hogy van-e valami olyan dolog, amit mindig is ki szerettél volna próbálni. Ha van ilyen dolog, kezdj bele, mert egy próbálkozással semmit sem vesztesz vele. Próbálj odafigyelni arra, hogy az osztálytársaid miről beszélgetnek, mi a mostani téma, és nézz ezeknek utána, majd próbálj belefolyni a beszélgetésekbe, ne erőszakosan, hanem lazán, csak egy-egy megjegyzéssel, és ha látod, hogy kíváncsiak a folytatásra, pl. visszakérdeznek, akkor te is lehetsz közlékenyebb.
2012. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előző hozzászólóknak ebben a vonzás törvényében igazuk van, mert azt magam is tapasztaltam, hogy ha pozitívabban állsz hozzá dolgokhoz, akkor általában pozitívabb dolgok is érnek. Lehet, hogy egy apró mozdulattal, pl. mikor bemész az osztályba, felnézel, köszönsz, mosolyogsz, rengeteg mindenen változtathatsz. Előző voltam
2012. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!