Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben szólnál a...

Ebben az esetben szólnál a párodnak hogy vettél be nyugtatót és lefeküdtél ne keltsen fel?

Figyelt kérdés

Teljesen kivagyok,egyszerűen muszáj aludnom.

9évvel ezelőtt a párom talált meg begyógyszerezve.Kikezeltek jól vagyok,7éve nem használok nyugtatót,sem semmilyen gyógyszert.

A gyereket elküldtem a mamához hogy tudjak pihenni,de gyógyszer nélkül nem fog menni,soha nem alszom nappal,plusz gondjaim vannak és csak cikáznak a gondolataim.

Ha szólok félek riasztja apuékat hogy nézzenek rám,ha nem szólok hazajön és alszom akkor meg nem tudom mi lesz.


2012. júl. 12. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ne szólj inkább, de azért valami cetlit tegyél a fejedhez, hogy miért nem ébredsz fel, mert aztán meg megijed
2012. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne szólj, de írj ki magad mellé egy cetlit, hogy nyugodjon meg, csak pihenni akartál. Aztán vagy megemészti, vagy felráz. Egyébként ajánlom a meditációt a cikázó gondolatok ellen. Persze ez így kapásból nem fog beválni, de ha rászoksz később segíthet. A gondjaidon is meg a gondolataidon is.
2012. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2es köszi.Szoktam meditálni,minden este igy alszom el.Sajnos most ez nem segit.
2012. júl. 12. 12:03
 4/14 anonim ***** válasza:

Tegyél ki egy cetlit a bejárati ajtó közelébe: "Drágám, nagyon fáradt voltam, lefeküdtem aludni, kérlek X óráig ne ébressz fel, hadd pihenjem ki magam!".


Én nagyon rossz alvó vagyok, néha nappal lefekszem aludni, ha belefér az időmbe. Ilyenkor dobok egy sms-t a férjemnek, hogy alszom. Így biztosan nem csörtetve jön be és nem kiáltja el magát az ajtóban, hogy "HELLÓÓ, MERRE VAGY?". Ajtót meg magamra csukom, ébresztő be van állítva mellettem.

2012. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nappal sosem alszom,mert képtelen vagyok elaludni fénynél.

Persze egy normális családnál ez nem jelent gondot,ebből senki nem csinál problémát de itt ugye más a szitu.


Soha nem beszéltünk az esetről,ő nem akarta,én hagytam.Megviselte nagyon ezt tudom és nagyon sokáig rettegett hazajönni,félt mi várja itthon.Nem szeretném megijeszteni.

Ez a cetlis dolog jó,kérdés hogy hisz-e a cetlinek.

2012. júl. 12. 12:18
 6/14 anonim ***** válasza:
irj neki sms-t,hogy halkan jöjjön haza,elfáradtál,alszol,esetleg még hogy ha hazaér,és kipihented magad,benne leszel kis "játszadozásban"
2012. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Okés akkor nem szólók előre neki.

Utolsó,hancurozás kizárva,az este félig meddig szakitotunk.

2012. júl. 12. 12:31
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A komoly alvásproblémáid és a jól látható szuicid gondolatiaid, valamint a valahai öngyilkossági kísérleted és a friss szakítás okozta seb miatt is nagyon örülnék, ha MA elmennél egy pszichiáterhez, akár az ügyeletre.
2012. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8as köszönöm a tanácsot,ha nem tudom magam megoldani el fogok menni orvoshoz,de úgy érzem még nem tartok ott.

Megfőztem,kitakaritottam,viszonylag megvagyok.Még nem vagyok kellőképp álmos kicsit még netezgetek.

2012. júl. 12. 13:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Komolyan írtam, amit írtam. Légy szíves, ma menj el orvoshoz! Ne keress kifogást, mert nagy ára lesz.
2012. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!