Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Tegnap meghalt...

Mit tehetnék? Tegnap meghalt a bátyám. Édesanyám egésznap csak sír. Alig aludt valamit, kapott nyugtatót de nem sokat ért.

Figyelt kérdés
bementem vigasztalni és rámnézzet azt mondta menjek innen.. Nem vagyok a lánya,hogy neki csak 1 fia volt és elment, ez nagyon rosszul esett nekem:'( Azóta megsem szólal csak ül.. és én meg nem tudok mit tenni.. Tehetetlen vagyok..
2010. márc. 19. 15:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

hagyd őt egy kicsit, meg kell gyászolnia a gyermeke elvesztését.


rajtad is ki fog jönni, csak lehet, hogy később és másképp.


türelem.

2010. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
és részvétem :(
2010. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok a lánya,hogy neki csak 1 fia volt és elment, ez nagyon rosszul esett nekem"


Persze hagyd őt békén, de emellett én sem mennék el. És mondjuk meg sem értem ezt a mondatát anyudnak, ellenben a gyászával.

Vigasztalódást, és őszinte részvétem.

2010. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom :(

Légy megértő vele,biztos bánni fogja majd amit most mondott,de ez olyan tragédia,amit szinte lehetetlen feldolgozni.

Hagyd őt most a gyászban,de légy mellette ha szüksége van rád.Remélem,neked is van valaki,akinek elég széles a válla...

2010. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
őszinte részvétem. Ne foglalkozz vele, mit mond, csak próbáld meg elfogadni a helyzetet. Egyébként elmondod (persze csak ha kedved van) hogy mibe halt meg?
2010. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom:((Tudasd vele,hogy számíthat rád,de azt nem tudom,hogyan lehet feldolgozni.A temetés után valószínű változik a helyzet.
2010. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát Nem sok mindent tudok tenni apu elhagyott minket, szóval úgylátszik nekem kell erősnek maradnom.. autóbalesetbe halt meg.
2010. márc. 19. 16:00
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem...

Szerintem egyenlőre felejtsd el , aztán ha anyukád jobban lesz , és nem változik a dolog , óvatosan kérdezd meg ,h ezt komolyan gondolta-e? Sok szerencsét , és kitartás

2010. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Ne vedd anyukádnak ezt a mondatát magadra...lehet rád értette, de ilyenkor az ember nem tudja mit beszél...hidd el én tudom..az a lényeg hogy ilyenkor fél szemmel azért nézd anyukádat.mert nállunk is történt ilyen 3 hónapban 3 temetés..nem kis dolog volt..anyu öngyilkos is akart lenni ha nem veszem észre mit akar csinálni.nem ijjesztés képpen mondom..nehogy azt hidd.az biztos hogy kell egy kis idö.

és mély részvétem...

2010. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vedd most komolyan akármi bántót is mond.Sokkot kaphatott,vagy ilyesmi.Őszinte részvétem.
2010. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!