Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevettem egy pár szem nyugtató...

Bevettem egy pár szem nyugtatót, Párom elmondta a nagynénjének?

Figyelt kérdés

Páron ugy adta elő h öngyilkos akartam lenni. Pedig csak rossz a kedvem, aztán azért vettem be.(Főleg párom miatt) Párom ezt véletlen tudta meg, azonnal mondta tovább a nagynéninek? Egyébként a párom anyja öngyilkos lett, ugy halt meg. szval most mindenki azt hiszi hogy zsarolom ezzel a páromat.Mert nagynéni gondolom mindenkinek elmondta. Rossz kedvre szoktam bevenni h ne legyek idegbeteg. Nem!!! Azért h meghaljak. Mindig tudom, hogy mennyi a mérték. kiszámoltam

Hogy jöjjek ki ebből a szituációból?

Előre is köszönöm a válaszokat


2011. szept. 26. 14:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a kapcsolatból gyere ki ne a szituációból,az a kapcsolat ahol nyugtatózni kell magunkat,elég roszz.
2011. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Biztos aggodik a párod miattad,hát aki megkérdi,mond ezt amit írtál.
2011. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha orvoshoz fordulnál, az jól venné ki magát.

"Rossz kedvre" nem szokás nyugtatót bevenni. Nem lesz tőle jobb kedved ugyanis. Ha mégis, akkor már függő vagy.

Ha meg idegességre szeded, az még inkább orvost igényel, főleg ha nem tudod gyógyszer nélkül fékezni magad.

Ez a szomorú igazság.

2011. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3 éve vagyok bele szerelmes. Most jöttünk össze több mint egy fél éve vagyunk együtt. A szituból kell kijönnöm. Sztetek elmondja bárkinek a nagynéni?
2011. szept. 26. 14:15
 5/22 A kérdező kommentje:
*Nagyon összetartó a család. Mindig voltak rosszabb időszakaim, nem leszek öngyilkos, egyszerűen jól esik egy a pár bogyó, hogy nyugodtabb legyek. Nem szeretném ha a salád bármely más tagja megtudná ezt.
2011. szept. 26. 14:16
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyy butaság bevenni 3 nyugtatót.Úgy jöhetsz ki belőle,ha abbahagyod.
2011. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A szituációból szeretnék kijönni egyszerűen. Attól még ha abbahygnám, az egész családja "bolondnak" tartana, akit idegosztályra kéne zárni.Mit mondjak nekik négyszemközt?
2011. szept. 26. 14:19
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát a leírtak alapján,ha a helyedben lennék :ez a fiatalember,már többé nem lenne a párom.
2011. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Kérlek, utolsó fejtsd ki, miért:)
2011. szept. 26. 14:24
 10/22 anonim ***** válasza:

Cry for help.


Csak figyelemre vágysz, azért kapkodod a gyógyszereket. Amúgy minek jársz valakivel, ha annyira rossz vele, hogy nyugtatóznod kell magad?

2011. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!