Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól engednétek a...

Hány éves kortól engednétek a fiatokat a Sziget fesztiválra?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól engednétek a fiatokat a Sziget fesztiválra?

2012. júl. 12. 17:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Ha a környéken élünk, akkor 1-1 napra 16-7 éves korában, teljes fesztiválra 18 éves kora után. Azért nem gondolom, hogy 14-5 éves gyerekeknek van ott helye, lehet lepontozni.
2012. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
14 éves kortól, szülővel, vagy idősebb testvérrel, 17 évesen már egyedül, haverokkal is.
2012. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%
11-es vagyok. Azt elfelejtettem, hogy csak is úgy engedném, ha ő összegyűjti rá a pénzt. Ez akkor is így lenne, ha megtehetnénk, hogy kifizessük neki.
2012. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

én tavaly 17 évesen voltam először barátnőkkel (vidékiek vagyunk, ott sátoroztunk). idén is megyünk.

egyéb fesztiválokra 15 éves korom óta járok egész hétre. szerintem ha megbízható a fiad és tudod hogy nem fogad el drogokat meg nem issza magát detoxba, akkor miért ne?

2012. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%

Én 15 évesen voltam egy napot,debreceni vagyok :)

Én elengedném a helyedben :)

2012. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%

Én először 13évesen voltam ott egy napot.Apum ott dolgozott,de mondjuk nem láttam,csak egy 5percre..

Másik fesztiválra 15éves koromtól járok.Most 20vagyok és lány.Sose volt semmi gond.

2012. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1-1 napra, nem ottalvással 14.


ottalvással akkor ha betöltötte a 16-ot és a megbeszélt időben rendszeresen hazatelefonál. plusz ha a beugró felét magának gyűjtötte össze. azért elég drága buli az.

2012. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én Budapest közelében lakom, 19/L vagyok, nem is tudom, hanyadszor megyek a szigetre, talán harmadszor/negyedszer. Tehát 16 évesen voltam kint először, vagy valami hasonló. Előtte is voltam, de akkor csak 0. napon, és szüleim elkísértek. Amikor nem 0. napra megyünk, hanem "rendesen", akkor egy barátnőmmel ketten szoktunk, bár volt, hogy mások is jöttek velünk. Az apjánál szoktunk aludni, mert ő ott lakik a közelben. Napi jegyet veszünk mindig.


Az ott alvásról nem tudok nyilatkozni, de ha napi jegyet veszel, szerintem nem lesz baj, ha felelősségteljes.

2012. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17 évesen voltam először barátnőkkel egész hétre.

viszont anyuval beszélgettünk, és azt mondta, tesómat 17 évesen még nem merné elengedni, olyan kisfiú még. tehát ez személyfüggő.

2012. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!