Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nekem kell valami, akkor...

Ha nekem kell valami, akkor apa már húzza a száját, hogy "máááár megint", és általában nem ad rá pénzt. Miért ilyen?

Figyelt kérdés

De ha magának kell gyógyszert venni, az nem gáz.

De nekem nem ad pénzt Babe folyékony-szappanra, ami nem irritálja az amúgy ekcémás kezemet, nem kapok pénzt magnéziumra (sokszor van olyan, hogy lelépek az úttestre és begörcsöl a vádlim, magnéziumhiány miatt - sportolok), még allergiagyógyszert sem tudok venni... ami nagyon jó, egész nap folyik az orrom, viszket a torkom, fülem.. Elegem van már nagyon!!


Az ő problémái húú de súlyosak, meg neki mindig rossz, meg így fáj valamije, úgy fáj.. Bezzeg ha én nem tudok felkelni az ágyamból a migrénemtől már 2-3 napja, akkor csak játszom az eszem...


Fú, de tele van már a f**om, ezt ki kellett írnom magamból.. Itt ülök, folyik az orrom, viszket mindenem, a kezem kirepedezett, vörös foltos ekcémás, a vádlim kb minden éjjel begörcsöl, rángatózik a szemhéjam...


2012. júl. 12. 19:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"szórólapozni voltam 1x, beszóltak, hogy rohad-e a kezem, meg kiröhögtek..."


Nekem is szóltak már be újsághordás közben, hogy miért járom át a felmosót folyosót. Ezekkel nem kell foglalkozni.

2012. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én anyád helyében már ******** volna apád******-át. Bocsi, de nem akarom, hogy töröljék a válaszom. Hol engedtem volna meg azt a férjemnek, hogy ne vegyünk a gyerekemnek gyógyszert!!!

Vagy ha nem ad rá pénzt, elmennék dolgozni anyád helyében, mert a gyerekem az első!!!

Ha meg apád nem engedi dolgozni, akkor elválnék.

2012. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Úristen, apád egy állat.

Nekem az egész testem sömörös, kevés a pénz, de a havi 10 ropit tisztességesen kifizeti, hogy ne "rohadjak" el.

Családsegítő, menj, ez így nem állapot. Aztán, nehogy úgy járj, mint én, hogy eleinte csak itt-ott, aztán vitte az egész testem...

2012. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

11-es: csak nagyon érzékeny vagyok a bőrömre... :S


12-es: anya itthon van, háztartásbeli. Nincs a közelben munka, ami a képzettségének megfelelő


13-as: a lábamon is van, de az annyira nem zavar, mert 3/4-es gatyát hordok.. (a térdhajlatomnál ekcémás)

2012. júl. 12. 21:03
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ha a gyerekemnek kell gyógyszer, akkor

1. vagy a férjemnek magyarázom el, hogy ez milyen fontos, akár képeket is mutogatok neki, hogy mi lehet a következménye

2. elmegyek dolgozni a világ végére is, s nem azt nézem mi a végzettségem. Szerintem vagyunk itt egy páran, amit nem azt és ott dolgozunk, amit szeretnénk, de elmegyünk és csináljuk, amíg nincs jobb, főleg ha a gyerekemről van szó.

2012. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Apád valószínűleg azért lett gazdag, mert ilyen a mentalitása és nem sajnál még a saját gyerekén is áttaposni.


Mondd meg neki, hogy adjon pénzt mert nem piára kell! Pont. Ellentmondást nem tűrve.

2012. júl. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!