Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől dugulhat be folyton a...

Mitől dugulhat be folyton a fülem? Általában a jobb szokott, de néha mindkettő és ilyenkor van hogy egy órán keresztül, néha "kidugul" aztán megint be és így tovább. Már pár hónapja szenvedek tőle. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha fülzugás, és viszshangzik a hangdo a fejedben akkor vérnyomástül.
2009. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem zúg, de visszhangzik. Így is lehetséges? Érdemes elmenni vele dokihoz?
2009. júl. 28. 23:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve csinálja kb, de még nem voltam dokinál....én is úgy érzékeltem h bedugul.

De e zugás...:S

Most tb-m kétséges, azért nem merek menni.

2009. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én voltam vele dokinál, s azt mondta semmi baja a fülemnek, a nyakcsigolyák miatt van.

Nálad lehet más, ezért mindenképpen a szakorvost ajánlom.

2009. júl. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd ha lesz egy kis időm talán elmegyek dokihoz :)
2009. júl. 29. 10:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennél sokkal egyszerűbb oka van: fülzsírdugó van a hallójáratodban. ez nem függ össze a tisztálkodással, hajlam kérdése. én is rendesen tisztálkodom, igényes vagyok, mégis évente vendég vagyok a fülészeten vele. menj el egy fül orr gégészetre ahol laksz, és seperc alatt kimossák belőle. annyi az egész, hogy a válladra tesznek egy kendőt és vizet nyomatnak a füledbe, és a vízáram kimossa a zsírdugót. nem fájdamlas. annyira rutinművelet, hogy sokszor nem is a doki csinálja, hanem az asszisztense.
2009. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor tényleg felkeresem, nem is hallottam még erről.
2009. júl. 29. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!