Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggel megmérem magam, délután...

Reggel megmérem magam, délután is, és délután általában 2 kilóval több vagyok. Aztán reggelre megint visszamegy. Ez a napi súlyváltozás nem egészségtelen?

Figyelt kérdés
Mert hallottam, hogy mondjuk ha vki gyorsan ad le pár kilót, akkor az gyorsan vissza is jön. Meg hogy ez nem egészséges. De akkor mit csináljak? Nem eszem ennyit délelőtt, hogy ennyit mutasson a mérleg!
2010. ápr. 26. 17:21
 1/5 anonim válasza:
100%
ez teljesen normális, mindenkinek ennyit ingadozik a súlya. ilyenkor nem hízol, csak a tested nedvességaránya stb. más.
2010. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy te robot vagy, de az emberek esznek-isznak-izzadnak-sz@rnak-hugyoznak.... tehát ki-be jön-megy ide-oda sok minden egész nap. Ne a mérlegre állj naponta 3-szor, hanem a tükörben nézd magad hetente egyszer. Ha meg már nagyon méricskélni akarsz, akkor heti egyszer, és rögtön ébredés után.
2010. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Nekem dettó ugyanez volt, annyi különbséggel, hogy 4-5 naponta nap végére egyszerűen nem 2 kg "ment fel", csak 0,5, reggelre meg ugyanúgy lejött a 2. Nálam ez volt a fogyókúra leglátványosabb eleme, 4-5 naponta 2 kg-al lettem kevesebb, a köztes idő tizedekben volt mérhető. Egyébként nem a legjobb módszer minden nap mérni, ezt magamról tudom :)
2010. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
MIvel rengeteget iszom, van h 2 kilóval is többet mutat a mérleg délután. Ezért méretkezem reggel. De azt is heti 1x.
2010. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, mostantól én is kevesebbet fogom magam mérni.. Csak nem tudtam, hogy ez normális.:)
2010. ápr. 26. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!