Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenéért idegesítenek...

Mi a fenéért idegesítenek egyfolytában anyáék?

Figyelt kérdés
Akármi történik biztos, hogy én vagyok a hibás. Tesóm ordít, hisztizik mindent csinál én vagyok lecseszve. De semmi ok nélkül - beszélni is csak hello sziát szoktunk. De amúgy mindenért. Ma is szkenneltem be egy rakat papírt mert egy barátom megkért rá. Azt elrontottam mert alig birtam ráfigyelni. /Apa ott okoskodott nekem, hogy mit hogy kell közben a másik fülembe meg bömbölt a tv/ én meg egy kicsit kiakadtam rajta, hogy elrontottam. Aztán így feljebb vették a tv hangják de hiába mondom nekik meg hogy vegyék halkabbra. Nem. Aztán kikapcsoltam a gombjával. Erre elkezdenek üvölteni velem, hogy mi a fenéért kapcsoltam ki meg, hogy tanulnom kéne mert így is megbuktam kreszen, nem kéne megegyszer. Meghogy ne ide menjek eü. megcsinálni mert ott egyből meghúznak /ami szerintem baromság mert ha rendesen felkészülök akkor nem mellesleg az a kor mikor szívatták azon a vizsga helyen az emberek az megszünt mert volt valami balhé vele/ És hogy ők így nem akarják fizetni ha csak fojton bukdácsolok akkor inkább most hagyam abba az egészet. És az a poén az egészben, hogy anno ők erőltették, hogy kezdjem el.
2012. júl. 12. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Időjárás, hormonok....stressz. Próbálj meg türelmes lenni a családtagjaiddal és próbálj meg beszélgetni velük. Néha mosogass el anyukád helyett és este öleld meg és mond meg neki, hogy szereted.
2012. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!