Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérik rajtam egyfolytába...

Miért kérik rajtam egyfolytában hogy nincs gyerekem, pasim?

Figyelt kérdés
Mindig ezek az első kérdések az ismerősöktől és már a barátok is aggódnak. Vajon miért is? Én nem szeretnék párkapcsolatot, mivel nem tartom magam elég szépnek ahhoz hogy résztvegyek egy ilyenben. Az én filozófiám szerint engem vagy imádjanak vagy észre se vegyenek és ne kelljek egyáltalán. Nem akarom hogy bárki is beérje velem. A férfiakon mindig akik megakarnak ismerni ezt látom, hogy nem is én kellenek, hanem csak legyen már valaki. Ha közeledik valaki, mégha tetszik is vagy megszeretem, jobbnak látom elküldeni, mert ő jobbat szebbet érdemel nálam és nehogy már beérje velem, ha tud szebbet is találni. Hihetetlen hogy mennyi kapcsolat szól a bealkuvásról, beérésről és mennyi házasság. Szerintem az emberek nagy része nem is találja szépnek a párját (ha az nő) hanem csak a személyiségéért van vele. Én ezt megalázónak tartanám magamra nézve. Épp ezért nem szeretnék gyereket sem, mert nem tudnám ellátni és nem szeretném ha ilyen mintát örökölne, látna.
2012. ápr. 26. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Igazad van én is ígx gondolom. Ezért kell ronda pasit választani mert ahhoz képest te kevésbé erzed magad annak.rondaknak meg ne legyen gyereke mert majd csak szenvedne hogy milyen ronda
2012. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
van némi igazság amit írsz, hogy sok megalkuváson alapuló kapcsolat van, de a boldog párkapcsolat nem csak a szépek kiváltsága. nincs elég önbizalmad erre kellene gyúrni.
2012. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Kérdés hány éves vagy...

Lehet egyszerüen csak singli vagy....Társnélküli.Ez csak az idösebb korban okozhat nehézséget.Ha nem akarsz családot férjet az a te dolgod...Ha ismét kérdezik,mondd meg te egyszerüen így érzed jól magad!!

2012. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Úristen. A soraid tocsognak az önsajnálatban.

Talán az ismerőseid ki akarnak rángatni ebből.

"Szerintem az emberek nagy része nem is találja szépnek a párját (ha az nő) hanem csak a személyiségéért van vele."

A szépség múlandó. A leggyönyörűbb nő is löttyedt mellű néni lesz egyszer. De ha a személyisége is egy sárkányéhoz hasonlít, vénlány lesz.

Ha belenézel a tükörbe próbálj meg pozitívumot keresni.

Én egész életemben óriásinak láttam az orrom és a fülem, az arcomat meg puffadtnak. Viszont a szemem tetszik. Szép zöld. A másik amit szerettem mindig magamon. A kezem. Olyan kacsós, hosszú ujjakkal a végén U alakú körmökkel. A férjem mégis hangoztatja, hogy gyönyörű vagyok.

2012. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
2. válaszolóval értek egyet. nem az az igazi kérdés, h a környezeted miért kéri számon rajtad, h nincs senkid, hanem h te miért érzed esélytelennek, h valaha is legyen. a megalkuvás tényleg nem megoldás, de hidd el, h nem csak a "szépeket" szeretik megalkuvás nélkül, "jobb híján".
2012. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

4. és kérdező:


én nem csak nagynak látom az orrom, ha nem tényleg, de facto nagy és még kampós is, mint édesapámnak volt. csak egy nőn azért másképp mutat, mint egy férfin. mégis őszintén, érdek nélkül szeretnek, olyannak, amilyen vagyok (pedig a körmeim nagyon bénák :) )

2012. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Nézd az emberek többsége mindenbe beleköt, lassan kiveszik a tolerancia belőlük.

Ezek sablon kérdések.

Először jön a:

-Mikor mész már férjhez

-Ha férjhez mentél, akkor mikor a jön a baba

-Ha 1 baba van, akkor mikor lesz kistesója

-Ha két gyerek van és jön a harmadik, akkor minek kell három..


De ez mindenre igaz szinte...

Ha duci valaki, akkor miért nem fogy le...ha sovány, akkor biztos anorexiás...ha jól néz ki és edzeni jár, akkor bezzeg neki van ideje, pénze rá.


Ne foglalkozz vele, élj úgy ahogy neked megfelel és boldogságot okoz.

Lehetetlen mások elvárásai szerint élni és nem is szabad.

2012. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
én meg pont fordítva gondolom! egy pasinak ne azért kelljek mert szép vagyok könyörgöm.... és ha történik egy baleset és leég az arcom? akkor már ott is hagy mert bocs szívem csunya lettél! A szépség múlandó... szeresen magamért, azokért a dolgaimért amikben biztos hogy nem változok, mert az alapvető személyíségemhez tartozik
2012. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük, nem kötelező családot alapítani, kényszerkompromisszummal meg nem is szabad. Majd ha úgy alakul, úgy is fogod érezni, akkorlesz. Ha nem, akkor meg nem. Vagyunk már 7 milliárdan, és nem túl szép ez a mai világ.
2012. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Egy szép napon nálad is bekopogtat a szerelem és viszonzásra talál. Jön az örült szenvedély és nem fogsz tudni neki ellent állni. Nem fog számítani, hogy hogy nézel ki, mert minden percben vele akarsz majd lenni. És a férfi tökéletesnek fog látni. Majd látni fogod a szemében, a csodálatot, a boldogságot. Ne szabad így neki keseredni. A szerelem ritka vendég, de egyszer bekopogtat.


Önbizalom erősítő könyveket olvass, és szerintem fontosabb a belső, hogy nehéz szituációban megértő-e a másik, támaszod-e, emeli-e a lelkedet?

2012. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!