Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul tettem? Férjem nem...

Rosszul tettem? Férjem nem alkoholista de, vannak időszakai amikor akár két napig is iszik egyfolytában, már a kocsmáros is megkérdezte tőle, hogy miért nem tud megállni egy-két sörnél vagy felesnél? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van úgy ,hogy két hónapig sem iszik,aztán újra kezdi.De akkor annyit amennyi belefér.Sajnos ilyenkor nagyon agresszív.18 éve vagyunk házasok borzalmas ezeket a napokat átélni a gyerekeimmel együtt.Hőbörög szid mindenkit,szó szerint beleköp a levesbe,mert ilyenkor semmi nem elég sós vagy túl sós,szóval sehogy se jó.Eddig csendbe tűrtem,mert részeg emberrel hiába vitatkozok.Kb hat hete megint egy ilyen napja volt.kidobott a házból mert ez az ő háza elven.tűnjünk a p..ba a gyerekekkel együtt.Hanyatt repültem ki a betonon a gyerekeim meg sírtak pedig már nagyok 17és14 évesek.Sokat kibírtam már de úgy érzem ez már mindennek a teteje volt.Szégyen nem szégyen kihívtam a rendőröket.Azóta nemhogy bocsánatot kért volna,de ha tőlem nem is legalább a gyerekektől de még ő van vérig sértve.
2012. ápr. 22. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Azt tetted rosszul, hogy eddig nem csináltál semmit. Én a helyedben már holnap beadnám a válást.
2012. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mosolyogj! ***** válasza:
100%
Ha lehetőséged van rá menekülj tőle minél hamarabb... egy 14 éves kamasznak egy részeges apa nagyon rossz példa, főleg ha agresszív... Szerintem jól tetted, más is ezt csinálta volna a helyedben... Őszintén remélem hogy lesz elég erőd új életet kezdeni/ elviselni azt ami van...
2012. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Erősen töröm a fejem.Az fáj a legjobban,hogy nincs bűntudata
2012. ápr. 22. 19:17
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Őt kellene kirugdosni a házból.
2012. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted akkor ki az alkoholista. El kéne válni, ez agyerekenek nem élet. Még ha nagyok is.
2012. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Min töröd a fejed?

Minden normális nő elvált volna már 10 évvel ezelőtt! Megvárod, míg ő töri afejed? Vga yvalamelyik gyerekét? Eddig nem bántotta, de mi a biztosíték nála bármire is? Én elválnék, a köszönését sem fogadnám aztán.

2012. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
"Férjem nem alkoholista" - tévedsz, a férjed alkoholista. Bátyám édesapja is ilyen volt (féltesók vagyunk), édesanyám pont ezért hagyta el. Volt, hogy hónapokig nem ivott egy kortyot se, azonban mikor eljött a pálinkabefőzés ideje, hónapokon keresztül minden áldott nap részeg volt. És egy barátnőm apját is ismertem, szintén ilyen volt. Hónapokig semmi, aztán hetekig totál részeg volt folyamatosan. Ő azóta belehalt ebbe. Jól tetted amit tettél, a következő lépés, hogy beadod a válókeresetet és mented a saját valamint a gyermekeid testi és lelki épségét.
2012. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"miért nem tud megállni egy-két sörnél vagy felesnél?" - mert alkoholista.

Add be a válást minél előbb és próbáld meg valahogy elküldeni, ha nem megy, akkor sajnos nektek kell menni.

Azt most borítékolom, hogy a viselkedése jobb nem lesz, csak rosszabb, ezért kár bármin is agyalni, cselekedni kell! Sok erőt kívánok hozzá.

2012. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy még nem hagytad el, és még mindig csak gondolkodsz a váláson... Ez neked miért jó? Miért nem adsz egy esélyt magadnak és főképp a gyerekeknek az értelmes életre? Mégis min gondolkodsz? Fel tudsz sorolni több jó tulajdonságot a férjeddel kapcsolatban? Mert a leírtakból egy sötét parasztot tudok csak elképzelni...
2012. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az egy ALKOHOLISTA BUNKÓ. Megváltozni nemfog, így fog megd@gleni a felsőbbrendüségi tudatával együtt.

Viszont neked igenis legyen bűntudatod! Magyarán te két terhességet veszélyeztettél melette s két gyereket tettél félig lelkinyomorékká mert várod a bűntudatot tőle vagy, hogy egyszer már ne tudj felkelni a betonról. Élvezed? Mert 18 év álomvilágban éltél s elhiszed ez a normális, keresed neki a mentségeket. Ő piás, beszűkült tudatállapotú akinek már agya se maradt de te józanul nézed semmibe magadat s a gyerekeid!

Az én apám is ilyen s így kelett felnőnöm, s megvetem anyám aki a mai napig nembír elválni tőle mert akkor ki gondozná, de nekünk meg az idegeit emlegeti, meg megkeseredést.


Te nem tudod elhinni milyen érzés éjszakákon át rettegni, megse merni mukkani s csendben halgatózni mikor verik anyut s mikor kerül rád sor! Aztán reggel meg mindenki kusb@, a délután s este történtek tabu csak gyorsan rágsz s eszel, hogy mielöbb eltünj apuka látószögéből aki vígan olvasgat épp. Gratulálok, neked is ennyi eszed van! Mert egy válás meg költözés oly nehéz lenne? Inkább dolgoznának ők is csak békésebben lehessenek.

2012. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!