Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éves nő hol vagy hogyan...

40 éves nő hol vagy hogyan találhat társat magának?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 19:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Has esetleg hívő vagy,járhatsz valamilyen gyülekezetbe, ott olyat találsz, aki lelkileg is hozzád való.
2009. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó az internet, de nem a társkereső oldalak, hanem a tematikus blogok, fórumok. Én egy blogtalálkozón ismertem meg a partneremet, és sok kedves ismerőst, barátot is szereztem ebből a körből.


Persze nem szabad úgy hozzáállni, hogy itt találod meg életed párját (bár sztem nagyobb az esélye, mint egy társkeresőn), hanem inkább arra kell gondolni, hogy jól elbeszélgetsz egy csomó aranyos emberrel kommentben, majd esetleg ímélben vagy személyesen is.

2009. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Munkahely is lehet ideális hely partner keresésére. Mi majdnem egyidősek vagyunk veled (én 39 párom 38) és én vagyok a felettese. Jó az más kérdés, hogy mennek a pletykák persze, de megpróbálunk nem foglalkozni velük, mert nagyon szeretjük egymást.
2009. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy annyi ismerkedős oldalra regisztrálj, amennyire csak lehet és előbb-utóbb meg fogod találni a párodat. Nekem másfél évig tartott, míg megtaláltam az igazit, de megérte. Már 3 éve vagyunk házasok és van 1 kisbabánk is. Ha nem adod fel, sikerülni fog!
2009. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Sajna női munkahelyen dolgozom, és a chatelős, ismerkedős oldalakból is besokalltam évekkel ezelőtt.

2009. júl. 13. 19:25
 16/19 anonim válasza:

Szerintem járj el kondizni, menj el fodrászhoz és csináltass egy menő frizurát. Hidd el, erre nagyon rámozdulnak a csajok. Pl. én az olyas fajtára mozdulnék rá: izmos, jóképű, nem bunkó, aranyos, türelmes...

Változtass külsődön én azt ajánlanám, és menj el szórakozó helyekre: disco stb.

2009. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha még aktuális, küld egy fotót magadról, mert én is társat keresek. (41 éves férfi vagyok)
2010. márc. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hé, ha happyend van, megírjátok ám!
2010. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
...eddig még semmi :-(
2010. aug. 15. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!