Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy ronda srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ronda srác találhat magának barátnőt ha elkezd társas táncra járni?

Figyelt kérdés

Nem is ronda inkább mackós :S Nem tudok táncolni, és gondoltam hogy ez egy jó pont lehet lányoknál, vagy akár a tánc iskolába a táncos lányoknál. Nagyon szeretnék már egy barátnőt :S

22/F


2011. okt. 1. 11:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Ez attól függ, hogy milyen barátnőt akarsz. Ha egy retkes k urvát, aki mindenkivel lefekszik, akkor legyen pénzzel megtömve a zsebed. Ha meg rendes lánnyal akarsz összejönni, akkor az nagyon nehéz, mert ők vannak a legkevesebben. Nagy nehezen, de megoldható. Ha van egyéniséged, akkor az könnyíti a dolgod, mert az ilyenekre a külső ellenére is buknak. De csak a ritka, rendes lányok!
2011. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A mackósság nem negatívum, nekem csak a mackós srácok jönnek be.

Az meg nem érdekel tud-e táncolni, én úgysem tudok :D

2011. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát én már túl mackós vagyok, és hiába van egyéniségem ha nem engednek magukhoz közel, azért gondoltam társastáncon nincs választásuk :) :P
2011. okt. 1. 12:37
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy túl mackós. Az én szerelmem 110 kg :) Ő egy félisten :)

Amúgy az alapgondolatod nem hülyeség, ott kénytelenek közel engedni :)

2011. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is ott körül vagyok ha nem kicsit több. De sajnos életben még sose találtam olyan lányt akinek ez bejön..
2011. okt. 1. 12:46
 6/17 anonim ***** válasza:

Pedig azért létezünk :)


Milyen magas vagy?

2011. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
188 körül. Amúgy pár táncos lány véleményére is kíváncsi lennék, csak mert úgy tudom pasi hiány van az ilyen helyeken, más kérdés hogy oda nem pasizni mennek.
2011. okt. 1. 12:51
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem is vagy kövér :) Csak magaddal nem vagy kibékülve.

Ahh, férfiak, pedig ha tudnátok hány értelmes nő szereti az ilyen bográcsos férfiakat :)

2011. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Dehogynem, van mindenem ami egy kövér pasit azzá tesz.

Hát néha jó lenne ha ezek a lányok ez ki is nyilvánítanák mert én csak a felszínes lányokat veszem észre, és nem csak a plázacsajokra gondolok, a normálisabbaknak is hatalmas elvárásai vannak. Ha meg annyira bejön valakinek ez a testalkat legalább küldenének jeleket.

2011. okt. 1. 13:08
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát küldünk, de még mindig te vagy a férfi és az elvárások semmit sem érnek a kémiával szemben,ezt én magam tudom tanúsítani. Nekem elvárásom a diploma, de egy olyat szerettem meg, akinek nincs, és soha életemben nem szerettem így senkit, felőlem kukás is lehetne, az sem érdekelne,nekem ő a mindenem :)

Szóval hidd el, egyáltalán nem ezen múlik. Magas vagy, férfias vagy, akkor meg???

Nyugodtan menj és ismerkedj, legfeljebb elutasítanak, na és aztán?? Mindenképp nyersz,legalább tapasztalatot, ami nélkül meg nehezen megy bármi.

2011. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!