Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhat magának barátnőt (tartós kapcsolatot) egy jóképűnek nem igazán nevezhető férfi?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint a hölgyek legalább 99%-ának a külső megjelenés a legfontosabb. A belső értékek valóban nem fontosak már a mai világban? Pedig mindent megtennék egy lehetséges kapcsolat érdekében és ismerőseim szerint nagyon sok kiaknázatlan szeretet lakozik bennem. Társkeresőkön már próbálkoztam, sajnos sikertelenül. :( 31/F
2011. júl. 11. 05:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Persze hogy a küldő számít!Az első találkozásnál mindenképp az számít!De ez egyértelmű!Nyilván te se mennél oda egy "csúnya" nőhöz,legyen akármilyen szép a belsője!Igen is hogy sokat számít a külső!A mozdulatok,a beszéd,az illat,az összkép!

Mi párommal neten ismerkedtünk meg,(igaz nem társkeresőn)így sokkal hamarabb ismertük egymás belsőjét mint külsejét!Persze képeket láttunk egymásról,de ugye az elég sokszor csalóka!A belsőnk annyira szimpatizált hogy összehoztunk egy talit!Mit mondjak,egyikőnk se volt elájulva a másiktól,de ettől függetlenül szimpatikusak voltunk és tetszettünk is egymásnak!Na de a mi találkozásunk,hogy mondjam,túl véletlen volt!Szerintem valaki fent nagyon akarta hogy mi találkozzunk és pont akkor amikor...Hát jól sikerült!Másfél éve vagyunk együtt,a menyasszonya vagyok és boldogabbak már nem is lehetnénk!:)

Szóval egy olyan embernek,aki hosszabb távra tervez,legyen akár nő,akár férfi a belső fog többet számítani!DE ehhez dukál a külső is,ami nem elengedhetetlen és ez nem fog változni sajnos!

2011. júl. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szép.Azért én sok olyan párt látok ahol az egyik fél sokkal jobban néz ki a másiknál. Na meg ismerőseim között is van olyan akinek a párja nekem pl. nem jön be,de nekik se jön be az én párom.Szóval ne add fel.Biztos van olyan akinek te tetszel,cska ne keress görcsösen és ne legyél rámenős.Pl. ismerek egy fiút aki nekem még be is jönne,pedig nem nagy szám,csak a görcsös nő keresése és önbizalomhiánya teljesen elrontja.
2011. júl. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

"Azért én sok olyan párt látok ahol az egyik fél sokkal jobban néz ki a másiknál."

Persze, de az ilyeneknél kivétel nélkül a fiú néz ki jobban.

Kérdező, az egyetlen esélyed, h gazdag legyél. A belső egy nőt se érdekel.

2011. júl. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

általánosságban valóban mindenki csak a külsőre megy,de nem igaz amit írtál.

egy csúnyább férfi is lehet sikeres, ha szórakoztató, vagy gazdag. akkor sem a lelkedért fognak szeretni, de legalább meg tudod fektetni őket. :)


06:43

a netes dologgal egyetértek, de ha a nő ott is csak külsőre megy, akkor előbb olyan kérdéseket fog feltenni, küldjél képet, vagy nem lesz 2. találkozó :)


07:48

ez nem igaz, 100.000ből biztos van 1 akit igen, meg a nők nagy része szórakozást is vár egy pascsytól mint csak pénzt.

2011. júl. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is neten kellene tovább próbálkoznod. És építgetni az önbizalmadat valahogy... sportolj, vagy koncentrálj a munkában elért sikereidre, hogy tudj bízni magadban. Egyébként baráti körben vagy szórakozóhelyen is megoldható a dolog, max neked egy kicsit frappánsabb szövegre van szükséged. Én is neten ismertem meg a barátomat, nagyon megtetszettek a belső tulajdonságai, így azt máig nem tudom, hogy a külseje is megfogott volna elsőre, vagy csak ezzel együtt, de tény, hogy kb szöges ellentéte az eddigi barátaimnak, viszont nekem most ő az ideálom külsőre is, már az első találkozás óta. Ezt a hozzáállást, hogy minden nő felszínesek, ezt meg felejtsd el, mielőtt kialakítanád magadban. Első találkozásnál mi se tudjuk figyelmen kívül hagyni a testi vonzalmat, ahogy a férfiak se, de pont ti tudtok sokat dobni a helyzeten egy jó dumával, kedvességgel, humorral, míg egy csúnyább lánynak erre nem sok esélye van, mivel normálisan nem ő kezdeményez. Persze vannak olyan nők, akik csak arra keresnek maguk mellé férfit, hogy mutogassák, de az ilyen lányok kinek kellenek...
2011. júl. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

07:48


Azért ez nem igaz

A második vagyok,de van egy olyan pár ismerősöm ahol a lány néz ki jobban és a fiú nem gazdag(hétköznapi,sőt most is csak egy albérletben laknak), bár a fiúnak nagy dumája van, szóval lehet azzal fogta meg a lányt.

Sőt én magamat kb 8-asnak tartom,vékony sportos alkatom van,fejre sem vagyok túl csúnya bár nem aza plázacicás alkat,de nekem is voltak olyan barátaim akik senkinek nem tetszettek a környezetemben(volt vékony, mackós, fejre átlagos stb.). Szóval szerintem nem ez számít.Sőt a kolléganőm szerintem szintén eléri a 8-as szintet külsőre(van akinek 10-est is megér) és a férje nem egy nagy szám,de neki ez tetszik és kész.(amikor megismerkedtek mindketten iskolások voltak, szóval akkor még nem lehetett tudni h. anyagilag milyen életük lesz,.

2011. júl. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Nő vagyok,de szerintem is az önbizalom(de nem beképzeltség és rámenőség),szórakoztatás, jó duma az ami bejöhet, bár én szeretem ha a férfi kicsit dinka és gyermeteg,mert én is ilyen vagyok.

Szerintem a külső nem sokat számít ha nem passzola fiú a lányhoz.Mindnekinek megvannak az ideáljai, van aki a komoly művész alkatokat szereti, van aki a sportosat, vagy akinek a buta is bejön, van aki az érzékenyebb vagy papucs férfiakat szereti.Van aki a mackósra esküszik szóval ezt még sorolhatnám és nem is apánz a lényeg, bár tény h. megkönnyíti a dolgot,manapság sok olyan pár van aki anyósnál lakik.

2011. júl. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

08.04vagyok


08:05

nem azzal van gond hogy a nőknek is működnek az ösztöneik, hanem hogy fogalmuk sincs erről, és másokat is azzal hitegetnek hogy "a lélek" miközben rohadtul nem erről van szó. ezen felül még csak nem is a férjnek való férfihoz vonzódnak, mert az nem kínál kihívást.


08:14

a duma valóban sokat számít

ennek semmi értelme, mert ami neked 8as az másnak 2es. van aki imádja a plázacicákat, mások hánynak tőlük. persze megint nem a külsőségeknél ragadunk le...


08:18

te tényleg NŐ vagy. értelmes és őszinte.

felpontozva

2011. júl. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igaz, hogy nem vagyok egy extrém csúnya, de jóképű semmiképp. A rámenősség nem jellemző rám (inkább a visszahúzódottság), viszont nagyon kedves, odaadó, udvarias vagyok, sőt elég vicces, néha nagyon komolytalan. :)


Egyébként társkeresőn már találtam valakit, aki a belső értékekkel jött elő, hogy neki az mennyire számít, mégis 2 hónap után otthagyott. Azt állította, hogy csak barátként tud elfogadni.


Direkt olyan hölgyeket keresek, akik külsőleg kb. az én szintemen vannak, gondolom náluk talán több esélyem lehet. De ez sem jött be eddig. :( Úgy érzem, hogy a kevésbé szép lányok közül is sokan addig várnak a szőke hercegre a fehér lovon, ameddig meg nem öregszenek. :)

2011. júl. 11. 14:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van, a csúnya lányok se adják átlagosnál alább. Én 2x is jöttem már úgy össze lánnyal, h talán ők maguk is azt hitték, h a belső számít nekik, és velük is 2-2 hónapig tartott.
2011. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!