Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondja meg anyának, hogy...

Hogy mondja meg anyának, hogy vele nem akarok menni?

Figyelt kérdés

Most lesz egy koncert, nagyon szerettem volna elmenni. Nagy bulinak ígérkezik, de senki nem jön el velem. 3 barátnőm van, ők nem jönnek, barátom meg másik városban van, dolgozik...

Anya mondta, hogy menjünk együtt, jön velem. De nem akarok. Őszintén szólva anya nem pont az a fiatalos anyuka. És őszintén, szégyelnék vele menni egy koncertre. Ő amúgy is inkább a mulatósban van otthon..


Hogy mondjam meg neki, hogy ne bántsam meg?


2012. júl. 13. 19:29
1 2
 1/18 anonim válasza:
50%
Hu ez egy nehéz ügy.:// 2 lehetőség van vagy elmész vele és megpróbálsz bulizni egyet anyuddal együtt. Vagy megmondod neki hogy ugy tervezted hogy a barátaiddal mész el és mivel nem megy veled senki neked nincs kedved menni..:/ jobbat nemtudok hazudni ne hazudj neki szerintem..
2012. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Pl. így: "Anya, ne haragudj, tudom, hogy jót akarsz, és nagyon kedves is tőled, de tudod, az én koromban nagyon cikinek számít a szülővel menni bulizni. Tényleg ne haragudj. De köszönöm, hogy felajánlottad!"

Nézz bociszemekkel, és meg fogja érteni!

2012. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%

Szégyelled az anyád?

Csak gratulálni tudok...

Szegény asszony...!

2012. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha konkrétan megmondom neki, hogy ciki vele menni ilyen helyre, akkor besértődik és nem szól hozzám akár hetekig sem... :/
2012. júl. 13. 19:45
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem őt magát szégyenlem, hanem azt hogy vele mennék.

55 éves nő és nagyon tehetséges, hogy beégessen a pasik előtt. :D

Szóval nem konkrétan őt szégyenlem.

2012. júl. 13. 19:46
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én most 19 vagyok, enyém sem az a tipikus fiatalos anyuka, de én elmennék vele :) de ha te semmiképp sem szeretném menni vele és megbántani sem akarod, akkor belefér a kegyes hazugság. Mondd neki, hogy " áh mindegy, ne menjünk koncertre, menjünk inkább nézelődni valahova", az csak nem ciki anyukáddal :) és akkor te is megoldottad és ő sem érzi magát rosszul.
2012. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy "anya meggondoltam magam, fáradt vagyok, nem akarok menni, nincs kedvem". De nem hatotta meg nagyon. :)


Voltam már amúgy anyával bulizni, de akkor olyan helyen voltunk ahol az ő korosztálya meg pár 30 és 20 év körüli volt, de itt nem ismerne senkit és én sem tudnám magam olyan jól érezni, mint pl. egy barátnővel.

2012. júl. 13. 19:51
 8/18 anonim ***** válasza:

De megmondhatod neki azt is, hogy abban a buliban ő nem érezné jól magát, mert az ő korosztályából rajta kívül senki sem lesz ott. Egész biztosan kinéznék onnét, meg beszólnának neki, és te ezt nem szeretnéd, ezért inkább arra gondoltál, hogy valami másfajta közös programot kellene csinálnotok.


Ennyiből értenie kell, ill. ezzel nem is hazudsz neki.

Ha ebből nem ért, és kitalál valami jónak tűnő egyéb programot, akkor elmentek oda, ha pedig nem, akkor most ez ugrott!

2012. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Végül is apa megmondta neki, hogy oda ő nem illene be. :)

Mára más közös lehetőségünk nincs, szóval marad az alvás. :)

2012. júl. 13. 19:56
 10/18 anonim ***** válasza:
Hidd el, valami miatt az a buli nem is lesz olyan jó, hogy bánkódj miatta!
2012. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!