Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam meg anyának hogy...

Hogy mondjam meg anyának hogy szőrteleníteni akarok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és már kétszer leborotváltam a hónaljamat . A lábam is nagyon szőrös és szeretnék kozmetikushoz menni hogy legyantaztassam. Nem tudom hogy hogy mondjam meg anyanak... Felek attól hogy ellenezné, vagy hogy más módszert akarna pl. szőrtelenítő krém.
2011. máj. 10. 13:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

13 éves vagy... elmész akozmetikushoz, bejelentkezel nála. anyukádtól kérsz pénzt. megkérdezi mire kell: kozmetikushoz megyek gyantáztatni....

ennyi, nem kell ezt túlspilázni.

2011. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
de azért szeretnék vele menni...
2011. máj. 10. 14:09
 3/20 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod a szőrtelenítőt is, főleg ha úgy érzed, anyukád azt ajánlaná. És ha nem válik be, akkor együtt látjátok az eredményt, akkor kénytelen lesz belátni, hogy el kell menned a kozmetikushoz.
2011. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%

Az én lányom is 13 éves.

Pár hónapja megkérdezte, hogy kaphatna-e egy saját borotvát. Természetesen kapott :-)

Gyantázásról még hallani sem akar :-)


A gyantázásról lebeszélnélek, szerintem (nem tudom, mennyire sűrű a szőröd) nektek elég 2-3 hetente leborotválni.

2011. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Eléállsz és megmondod. Nem kell bonyolítani.

A gyantáztatás viszont havi szinten többezres kiadás, nem mindenkinél fér bele a költségvetésbe, szóval ha azt mondja nem, akkor keress más módszert.

Vagy fogod magad, és elmész a zsebpénzedből.

2011. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Borotválni nem akarom mert megerősödaik és dúsul is a szőr. Ugy gondoltam hogy fél évig, vagy valahogy ugy gyantaztatok és utána vennénk egy epilátort. Mert ha jól tudom a gyantától ritkább lesz és nem fájna majd akkor ha épilálóval csinálnám...vélemények?
2011. máj. 10. 14:29
 7/20 anonim ***** válasza:
hát kb. én is 13 éves voltam, amikor szóltam anyának. megláttam az ujságban egy epilátort, és mondtam neki hogy szeretnék egyet, mert már zavar, hogy szőrös a lábam.. ennyi, és kaptam
2011. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
es az nem faj ha hossu a szor><?
2011. máj. 10. 15:31
 9/20 anonim ***** válasza:
legelőször fájt, de kibírtam, és 2x-ra már annyira nem
2011. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Előtte egyszer leborotválod a lábad, attól még nem válsz csubakkává.

Mondjuk érdekes, de mióta nincs időm másra, csak leborotválni a lábam, kevésbé erős a szőr és lassabban is nő. O_o"""

2011. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!